Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
15-Sep-2010
Вересень-2010

Продовжується передвиборна кампанія нинішнього міського голови В.Б.Сидора. У видних місцях оперативно вкладається асфальт, зрізаються сухі дерева, діти в обласному ліцеї в День знань отримують подарунки і лекцію про здобутки міського голови.
З'явилися і нові біг-борди. Першими засвітився "Єдиний центр". Пропонується "Якісна Україна", хоча значення загальнодержавного гасла на місцевому рівні не пояснюється (а дійсно, "Якісна Славута" - звучить круто). Другими втратили витримку регіони. З біг-бордів президент Донецька закликає будувати нову країну (Україну, чи що?). "Весь мир насилья мы сначала разрушим - а вже потім заново..." Підписання пакту про дружбу з компартією Китая про щось та свідчить.
Потім в Славуті з'явився А.Яценюк. Цього разу він не йде на війну в мілітаристській формі. Провальний досвід попередньої кампанії таки дався взнаки.

Пані Мальчук, між тим, реалізувала свою дитячу мрію - звільнила з роботи Тетяну Скрипнюк. Фахівців в газеті, отже, не залишилося. Сама газета має багатотисячні борги і друкується аж у Вінниці. Наклад падає. При цьому випуск переведено на кольоровий варіант (що з'їдає втричі більше коштів). Таким чином, фініш ТП не за горами. Панам засновникам, нарешті, варто було б поцікавитися не перипетіями особистої вендетти редакторки, а бізнес-планом (якщо такий є)...