Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
24-Aug-2010
День Державного Прапора в Славуті

23 серпня 2010 року національно.патріотична громадськість Славутчини відзначила День Державного Прапора України. Близько сотні представників організацій правого спрямування пройшли вулицями міста з жовто.блакитними стягами, співаючи стрілецьких і повстанських пісень. На місці встановлення першого на Славутчині Державного Прапора України у вересні 1991-го року був проведений спільний молебен і мітинг, а також затверджене звернення до співвітчизників:

Звернення національно-патріотичних сил Славутчини до співвітчизників з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України

Шановні співвітчизники!
Шість місяців правління Віктора Януковича поставили Україну перед реальною загрозою втрати власної державності. Маючи незначну електоральну підтримку, олігархічний режим пішов шляхом стрімкої узурпації влади, нехтування Конституцією та законами України, зради національних інтересів. Парадоксально, але факт: теперішня влада виступає в ролі головного ліквідатора держави. Політичні дії В.Януковича заганяють Україну в становище васала Росії.
Україну намагаються повернути в минуле. Тим самим у наших дітей та онуків відбирають перспективу. Замість європейських цінностей і гідного життя їм нав"язують "совкові" міфи і стандарти. Гуманітарна політика у виконанні одіозних політиків стає засобом дезінтеграції України, провокує міжрегіональні, міжконфесійні, і мовні конфлікти в суспільстві. Цілком очевидно, що Віктор Янукович, який став провідником інтересів іншої держави, не може бути Президентом України.
Шановні співвітчизники!
Україна в небезпеці!
Усвідомлюючи загрозу, що нависла над усіма нами, закликаємо всіма законними методами захистити державний суверенітет України, демократію, європейський цивілізаційний вибір нашого народу. Таке право надає нам і такий обов"язок покладає на нас Конституція України, 17 стаття якої передбачає, що "захист суверенітету і державної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього українського народу".
Закликаємо до єднання!
Будьмо пильними, відповідальними і рішучими!
Від нашої волі залежить наша спільна доля!
Слава Україні!

Голова Славутської МО "Спілки Офіцерів України" Володимир Скомороха
Секретар Славутської МО Товариства підприємців "Край" Ігор Піголь
Голова Славутської МО "Української Народної Партії" Валентин Крушевський
Голова Славутської РО "Української Народної Партії" Валентин Скрипнюк
Голова Славутської МО ВО "Свобода" Анатолій Форсюк
Голова Славутської РО ВО "Свобода" Олег Костирко
Координатор ГПО "Наша Славутчина" Василь Гапонюк
Голова Славутської МО "Громадянська Позиція" Леонард Соколовський
Голова Славутської МО "Реформи і Порядок" Віктор Золотарук