Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
13-May-2010
Травень-2010

6 травня до посольств 11 країн було направлено листи від громадсько-політичного об'єднання "Демократична Славутчина" з оцінкою виступу В.Януковича на Парламентській Асамблеї Ради Європи 27 квітня, де на догоду Росії президент заперечив геноцид українського народу під час Голодомору 1932-1933 років, без врахування Закону України, поглядів українського суспільства, парламентів Великобританії, Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Данії, Канади, Польщі, Норвегії, Туреччини, Швеції. До Ради Європи була направлена оцінка перших 50 днів президентства - надто ж зважаючи на відновлення цензури і загального схвалення всіх ініціатив всіх органів влади.

9 травня в Стриганах було підписано угоду про створення координаційної ради національно-патріотичних громадських організацій та осередків політичних партій Славути та району. Угоду підписали представники міських та районної організацій Української Народної партії, Соціально-екологічної партії "Союз Чорнобиль Україна", ВО "Свобода", Конгресу Українських Націоналістів, Народного Руху України, партії "Реформи і порядок", Спілки офіцерів України, благодійного фонду "Пам'ять нащадкам", Асоціації підприємців міста та району та Товариства підприємців "Край". Мета - відстоювання національних інтересів в регіоні, області і Україні, взаємодія з аналогічними об'єднаннями в області і державі.
В Шепетівці також створене подібне районне об'єднання, в Рівному - обласне.
Було відправлено панахиду за спочилих воїнів. В панахиди брали участь священники УПЦ КП з Славути та Шепетівки, а також настоятель славутського храму УГКЦ о.Павло. Після панахиди на мітингу виступили представники УНП, ВО "Свобода", СОУ, ТП "Край", голова Славутської РДА Г.Душнюк та славутський міський голова В.Сидор.