Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
30-Apr-2010
Той самий "Трудівник"

30 квітня ц.р. у м.Славута відбулося пікетування приміщень міської та районної рад Незалежною профспілкою працівників КП "Редакція газети "Трудівник Полісся" з вимогою розірвати контракт з головним редактором Мальчук В.О. Причина - звільнення працівників, які входять до профспілки непідконтрольній керівнику під приводом "важкого фінансового стану".
Для підтримки і висвітлення акції були запрошені: Жанна Клемпуш, виконавчий директор Рівненської обласної медіа-профспілки, Олександр Поліщук "Літопис-Захід", радіо "Свобода", Тамара Попова - "Рівненський репортер". Окрім цього, інформацію про даний захід отримали представники Інституту Масової Інформації м.Київ. Із місцевих ЗМІ проблему висвітлювали: міськрайонне радіо, ТРК "Контакт-Славута" та тижневик "Пульс".
***

Листівка, що розповсюджена Незалежною профспілкою працівників КП "Редакція газети "Трудівник Полісся".

ПРИПИНИТИ СВАВІЛЛЯ МАЛЬЧУК!
9 квітня ц.р. головний редактор КП "Редакція газети "Трудівник Полісся" Мальчук В.О. оголосила наказ N16, яким з 10 червня ц.р. передбачене звільнення чотирьох працівників, а ще двох - переведення на 0.5 посадового окладу, через нібито "важкий фінансовий стан". Усі вказані працівники - члени первинної Незалежної профспілки працівників КП "Редакція газети "Трудівник Полісся". Мета Мальчук - припинити існування непідконтрольної їй профспілки.
Чи насправді важким є фінансовий стан в редакції ?
Навряд, бо наприклад:
1. За III квартал 2009р. редакція отримала 30 тис. прибутку, в той час, коли працівники були переведені на 4-денний робочий тиждень у зв'язку "з важким фінансовим становищем".
Вартість кв.см площі реклами в ТП - 3,5 грн. (інші видання - до 2 грн.)
Вартість оголошення - 100 грн. (інші видання - 10 грн.)
Отже, завищені в два рази тарифи призвели до того, що надходжень від реклами та оголошень в КП "Редакція газети "Трудівник Полісся" - мінімум. В результаті редакція втрачає 150-200 тис.грн.на рік.
2. Через недолуге проведення адміністрацією редакції передплатної кампанії газети "Трудівник Полісся" на 2010 рік редакція недоотримала 36,6 тис.грн., порівняно з минулим роком.
3. Через небажання головного редактора в КП "Редакція газети "Трудівник Полісся" не використовується можливість оргтехніки для надання 13 видів послуг, які були запропоновані профспілкою.
4. КП "Редакція газети "Трудівник Полісся" не отримує кошти на заробітну плату для своїх працівників з бюджетів міста та району. Фонд заробітної плати поповнює сам колектив і ніякого навантаження для співзасновників не несе.
5. Звільнення працівників не дасть збільшення коштів на випуск газети. Адже кошти на зарплату звільненим працівникам не залишаться в редакції, а тому "вихід" з важкого фінансового стану, що пропонує Мальчук В.О., це тільки привід, спрямований на знищення Незалежної профспілки.
***

ВІД АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ:
Як в анекдоті - "А хто ж в лавці залишиться"? Оскільки мова ведеться про звільнення найбільш професійних працівників редакції, то у разі успіху пані Мальчук в обезкровленні редакції питання швидкої і безболісної смерті газети - справа лише часу. До 90-ї річниці діло може і не дійти. Це так само точно, як і падіння тирижу з 17000 при Басирові до 3.300 при Вірі Олександрівні...
Дайош тисячу! Хоча це і сумно...