Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
23-Apr-2010
Квітень-2010

9 квітня відбувся звіт міського голови перед виборцями. Власне, перед працівниками міськвиконкому та учнями старших класів, яких добровільно-примусово пригнали на стрілку. Принагідно варто було б зауважити, що славутчани захід проігнорували -а даремно, оскільки потім не варто плакатися на "підлу владу".
Голова розповів про все. Наприклад, про те, скільки народилося дітей (і при чому тут міський голова), про кількість осередків політичних партій (хоча така інформація не є результатом роботи влади). Традиційно зам'яте питання про повернення спорткомплексу "Здоров'я" для спортивних цілей - єдине, що там ще залишилося живе, то це кабак і нічний клуб (ТРК "Контакт-Славута" практично вибралося з приміщення). Дісталося виконкому - за те, що не виділяється земельних ділянок під багатоповерхове будівництво, а рада не вимагає своєї частки в новозбудованих будинках. Багато гарних слів казалося і про дороги - хоча жодного метра доріг, збудованого за технічними стандартами, в місті нема.

Того ж таки дня головний редактор газети "Трудівник Полісся" В.Мальчук оголосила наказ про звільнення 4 працівників та зменшення посадових окладів ще двом. Цікаво, що усі шестеро входять до незалежної профспілки працівників редакції. Боротьба за... пардон, з свободою слова продовжується.

Продовжується боротьба за надра Славутського району - нехай це всього лише глина на Старокривинщині.Або за граніт на Мухарівщині. Або ж пісок в Крупці, де кар'єр. Сумнівні безтендерні оборудки давно стали нормою життя - так само, як намивання піску під будівництво невідомого об'єкту за 10 метрів від заказника "Голубе озеро"...

22 квітня 2010 року на одному з біг-бордів з'явилася цитата В.Леніна про необхідність розстрілу якомога більшого числа священників. Ефект був класний - старенькі комуністи довго трусили кулачками і клацали вставними щелепами. Хоча чим їх образило цитування їхнього ж вождя - невідомо...