Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
22-Apr-2003
Новини Славутчини за останні місяці

14 березня 2003 р. призначено нового директора Ганопільського спиртзаводу. Ним став 47-річний Олег Володимирович Гордійчук. Уродженець с. Топори, Ізяславського району. Кандидат хімічних наук, колишній головний спеціаліст Департаменту розвитку сектора економіки Секретаріату Кабінету міністрів України.

У 2001 р. було ухвалено міський 5-річний план про боротьбу із злочинністю. Результат - злочинність за 2003 рік порівняно з попереднім зросла на 18%, ріст крадіжок зріс на 11%, число вбивств зросло у два рази. Найскладнішими мікрорайонами у цьому плані є центр міста Славута, військове містечко, територія навколо заводу ЗБК та Мокроволя. Нерозкритими ще з минулого року залишаються 65 злочинів, 38 злочинців перебуває у розшуку. Однією з причин є зменшення патрульно-постової служби з 21 працівника до 8 та низький стан їхнього технічного забезпечення, відсутні радіостанції та автомобілі. На весь міський відділ міліції у робочому стані залишився лише один автомобіль.

На базі дитячого садочка 8 (в районі комбінату "Будфарфор") вирішено відкрити дитячий будинок для дітей з соціально незахищених сімей.

На сьогоднішній день борг з боку населення міста до підприємства тепломережі становить 1 мільйон 700 тисяч гривень. У свою чергу підприємство теплових мереж заборгувало за електроенергію 124 тис. гривень, за вугілля - 90 тис. гривень. Крім того є ще борг перед ВАТ "Хмельницькгаз" на суму 1 мільойн 338 тис. гривень.

В Славутському районі діє 80 малих підприємств та кооперативів, з них реально діє лише 65. 1/3 з них займається торговельною діяльністю. Чверть - сільськогосподарською та обробною промисловістю. 10% займають будівельні фірми. Решта - сфера послуг. Зареєстровано і реально діє в районі 316 приватних підприємців. Фермерством займається в районі 1214 чоловік.

В Славутському районі проживає 13.7 тисяч пенсіонерів, 2.4 тис. інвалідів, 1.2 тис. одиноких непрацездатних людей, 1560 сімей отримує державні соціальні допомоги на дітей.

В Славуті відкрито храм святої праведної Анни УПЦ Московського патріархату. У той же час місцевою владою вже рік чиняться усілякі перешкоди перед побудовою храму вірними УПЦ Київського патріархату.

"Трудівник Полісся"