Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
20-Feb-2009
Лютий 2009р. Скоро весна...

10 лютого 2009 року в Славутському районному будинку культури відбулася цікава для міста подія. Розгорнуто пересувну виставку документальних фото про діяльність Української Повстанчої Армії. Потрібна подія - якби не одне "але". Про захід не повідомили ні місцеве радіо, ні преса, ані телебачення (хто б сумнівався). Тому відвідувачі виставки - переважно учні славутських шкіл, та й то не всіх. Нібито й провели, і галочку поставили, але оте саме "але".
Аналогічно відбулася т.зв. конференція (проведена з ініціативи міськвиконкому) на виконання Указу Президента України про відзначення 100-річчя від дні народження С.Бандери. Для цього виділили приміщення місткістю 30 осіб і призначили головним доповідачем представника міськвиконкому. І, знову-таки, без мас-медіа. Ніби щось було, але от що саме?

По-радянському було проведено 20-у річницю виведення радянських військ з Афганістану. Пройшлися традиційною колоною від колишнього будинку офіцерів до пам'ятника загиблим "афганцям", випили біля нього по сто грамів - і все. Наступні 364 дні нікого не турбуватиме, що є афганці без житла, є афганці, яких не ставлять на чергу, є афганці, яким не вистачає пенсії на лікування, є родичі загиблих, про яких взагалі забули, які не отримують ніякої допомоги. І каплиця біля пам'ятника має якийсь подвійний сенс (до речі, не ставлять каплиць біля пам'ятників) - вона стоїть піар-акцією московського патріархату, порожня і самотня...