Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
05-Feb-2009
5 лютого 2009р.

Боротьба за повернення спорткомплексу "Здоров'я" у комунальну власність триває - хоча із змінним успіхом. Влада дотримується думки - "добре, що є де випити", громадськість мікрорайону, яка бачить результати цього "добре" - іншої.

19 січня, на Водохреще, в Славуті різні конфесії у різних місцях святили воду. Біля джерельця "Дубовий гай" традиційно проводила службу УПЦ Київського Патріархату. УПЦ КП святила воду також біля Сангушкової кринички та у ставку біля неї (було вирізано і встановлено двометровий хрест, зроблене місце для купання, освячене настоятелями громад УПЦ КП, УГКЦ та РКЦ). Це вже друга спільна служба. Між тим, міська влада не знайшла часу відвідати службу. Вона була зайнята на заходах Московського патріархату на ставу біля Утки. "Всі конфесії рівні" - так сміється закон.

Місцева влада ніяк не реагує на кризу. Привід - на такому низькому рівні це нічого не дасть. Логіка залізна: навіщо лікувати хворого, коли він може все одно померти. Тож масові звільнення працівників стали нормою славутського життя. Навіть не робляться спроби переконати славутчан купувати виключно українські товари, нема методики захисту місцевого ринку. А дійсно - які дрібниці...

З'явилася інформація про використання Голубих озер для створення ставів-охолоджувачів 3-го та 4-го енергоблоків ХАЕС. Ліси доконали, залишилося добити озера.