Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
20-Jan-2009
Пост-святкове

2008 рік закінчено. Можна підводити деякі підсумки - економічні в тому числі. Якщо на аверсі звітів РДА - нестримний ріст сільського господарства, то на реверсі відбувається зовсім інше. Скажімо, розмір компенсації за паї відданий на відкуп орендодавцям і контролю не піддається. Дві величезні латифундії - "Інсеко" і "Сварог" - регіонали та БЮТівці - мало що сплачують мізерні кошти на паї, ще й сприяють знищенню конкурентів. Логіка проста: якщо чесно платиш податки і пайові, то конкурувати з "економним" бізнесом просто не зможеш. Як результат - брати Конончуки з сіл Клепачів та Манятина, що п'ять років назад забезпечували роботою багатьох односельців, нині самі ледве виживають.

Негарно переповідати чутки - але після нещодавнього "справедливого вироку" судді В.П.Роїк про поновлення на посаді В.О.Мальчук, в місті вперто циркулює інформація, що подібні рішення приймаються не вперше. Втім, як у кожного лікаря є своє кладовище, кожен суддя також має власні скелети в шафі - аж до першого резонансного випадку, коли "прориває". Ніяких аналогій - але серія передчасних смертей суддів, що прокотилася Україною (хтось загинув на полюванні, хтось згорів у своїй машині в темному лісі) навіває сумні думки.
Між тим ситуація з колишньою редакторкою "ТП" В.О.Мальчук взагалі виявила, що зв'язки вирішують все. Наша горда незалежна преса (в тому числі київська) виявилася таким собі мафіозним кланом по відстоюванню "своїх" (навіть якщо ці свої елементарно прокралися.) От і бояться міськрайонний прокурор, і міський голова, і районний, знавіснілої пенсіонерки, кінцева мета якої - вихопити у власність приміщення редакції. Жінку мимоволі можна зрозуміти - старість на носі, тож такий Париж вартий такої меси, тут в хід піде і телефонне право, і шантаж через пресу. Питання, втім, в іншому - чому власність громади повинна діставатися особі важкої поведінки лише тому, що місцева влада елементарно боїться втратити владу?