Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
12-Jan-2009
З Новим, тіпа, роком!

Знюхалися
Суддя Славутського міськрайонного суду В.П.Роїк виконала прохання голови Славутської РДА Г.І.Душнюк і 23 грудня 2008р. поновила на посаді колишнього головного редактора "Трудівника Полісся" одіозну пані Мальчук, водночас скасувавши розпорядження міського голови та голови районної ради і (увага, сюрприз) ЗАЛИШИВШИ У СИЛІ рішення сесій міської та районної рад про усунення пані Мальчук з посади та доручення виконання обов'язків редактора Т.В.Скрипнюк від 23 травня 2008 року. Отже, з одного боку не можна не відмітити, а з іншого не можна не відзначити. Парадоксальним чином рішення сесій, які турнули Віру Олександрівну з посади (причина), фактично визнані правомірними, а от підписані головами відповідних рад документи (наслідок) - ні.
Мабуть, Галина Іванівна є однозначним лідером на приз "За неповагу до людей-2008". Захоплююча боротьба між НУНС та БЮТ перенесена і на редакцію ТП - не зважаючи на вимогу працівників негайно зняти з посади В.О.Мальчук, Г.І.Душнюк відстоює особу, яка не лише не виправдала довіру депутатів обох рад, обох голів і трудового колективу, а й завдала збитків редакції на 19000 гривень. Найбільш цікавим є мотив - "заслуги В.О.Мальчук під час Помаранчевої революції". Тоді пані Віра дійсно друкувала статті про події на київському Майдані - ЗА ГРОШІ. Про те, що відбувалося в самій Славуті з 23 листопада по 3 грудня 2004 року, не було сказано ні слова.

Лас-Славутас
Незабаром в Славуті з'явиться новий об'єкт - ігровий зал в приміщенні колишнього магазину "Золотий колос". Це через дорогу від ресторану "Україна". Маємо ще один приклад, що розваги мають переваги над здоровим способом життя. Колишній спорткомплекс, нині бордель, колишній магазин, нині забігайлівка з обдирайлівкою. Залишилося ще реалізувати колишніх бібліотеку, кінотеатр і, на жаль, теперішню влада.
Ростемо ж ми, гей!