Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
09-Nov-2008
Листопад 2008

- Розписався у власній безпорадності міський голова В.Б.Сидор, коли минулого тижня пояснював причини відсутності тепла у місті. Причина проста - борг за спожите тепло у минулому опалювальному сезоні. При цьому невідомо, який відсоток від загальної суми складають боржники. Так само не сказав міський голова, чому не передбачили отримання кредиту на газ не в жовтні, а ще раніше. Одночасно мер договорився до того, що з наступного року буде переконувати городян встановлювати індивідуальні газові та електричні котли. При цьому сам голова, як колишній керівник підприємства "Славутгаз", знає, що усі газопроводи в місті низького тиску, не розраховані на масове встановлення котлів. А зараз, коли опалення відсутнє, тиску не вистачає навіть для газових плит. З електричними котлами теж проблеми - мережі в будинках не розраховані на такі навантаження. Переробка ж мережі на кожен кіловат потужності коштує 1000 гривень - тобто, повне переобладнання може затягти до 10.000 гривень.

- Славутська райдержадміністрація не може або не хоче виконувати Указ Президента України про демонтаж пам'ятників комуністичним вождям часів СРСР в селах району. Вони все ще стоять в Манятині, Іванівці, Головлях, Киликиєві. В Берездові депутати сільської ради затято відстоюють вулицю Леніна - єдину на весь район.

- В місті демонтаж аж трьох пам'ятників Леніну теж не відбувається. Міський голова нещодавно пояснив, що чекає, поки Президент зніме пам'ятник Леніну в Києві. Між іншим, за це відповідає його колега Л.Черновецький. Цікава умова.

- 20.000 євро - за таку суму було продано ділянку землі,я ку отримав заступник голови Славутської райдержадміністрації В.Д.Харлаш. Нагадаємо, що територія колишнього піонерського табору "Будфарфору" на березі р.Утка була поділена на трьох - міського голову В.Б.Сидора, начальника відділу по боротьбі з організованою злочинністю В.Д.Коваля і вищезгаданого В.Д.Харлаша.

- Минулого тижня в Славуті відбувся семінар для освітян області. Серед заходів - відвідання Поля Пам'яті. Звісно, міське управління освіти промовчало про те, що в Славуті є місце загибелі вояків УПА. Отака правда від славутських освітян.