Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
29-Oct-2008
Несвітова криза

На останній сесії Славутської районної ради кілька депутатів, переважно з БЮТ, поставили керівництву РДА незручне запитання. Стосувалося воно ділянок площею 2 гектари на території Старокривинської та Крупецької селищних рад, на яких є поклади піску та глини. Отже, той, хто володітиме цими територіями, матиме неабиякий зиск. А ділянки були придбані як вилучені із земельного фонду, що значно менше, ніж якби платилося за використання природних надр.

Нещодавно міська влада провела ще одні т.зв. громадські слухання стосовно запровадження з 1 листопада нових тарифів за опалення. Вкотре начальник КП "Славутське ЖКО" В.В.Яцюк розповів про подорожчання газу та електроенергії, що і стало причиною підвищення тарифів. Одночасно головний комунальник нічого не сказав про план заміни котлів, насосів, електродвигунів, а саме головне - старих тепломереж. За кілька років планової роботи в цьому напрямку питання підвищення тарифів можна було б значно пом'якшити. За умови бажання, звісно.

Славутський водоканал ледь не став автором втілення у життя ідеї "ефективного" методу боротьби з неплатниками. Так, в середині жовтня 2008 року ТРК "Контакт-Славута" "приємно" здивувала оголошенням про те, що у зв'язку з несплатою за електроенергію водоканалом Славутському району електричних мереж, буде обмежена подача води - з 21 по 30 жовтня, з 10 до 20 години.
Окрім порушення прав споживачів - тих, хто платить регулярно - керівництво прямо вказало на своє небажання індивідуально відключати боржників - як це роблять в Рівному, Полтаві, Львові тощо. Там використовують пристрій "Спрут", який дозволяє сумлінним платникам не страждати від дій міськводоканалу.