Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
27-Oct-2008
Кінець жовтня 2008

В місті продовжується обговорення святкування "Дня козацької слави". Такі довгі балачки пов'язані з непересічністю події. Справа навіть не в неукраїнськості власне заходу (як-от, наприклад, в типово козацькій розвазі "Армрестлінг"), а в банальній пиятиці міського керівництва у т.зв. "своєму курені". На очах у тих самих майбутніх козаків.

Село Понора було несподівано обрано районним керівництвом для гарної справи. Згідно підписаних головою райдержадміністрації документів, в селі здали водогін. Звісно, для села це величезна підмога. Це ж не великі Берездів або Ганнопіль ци Цвітоха, і не приміські Крупець та Кривин. Сума будівництва - 545000 гривень. І якби ще цей водогін дійсно існував! Але ж ні - лише на папері. Нічогеньке відмивання грошей обласного бюджету.

Всього за 100 метрів від міської ради, "облагородженої" нещодавно новою тротуарною плиткою, по вулиці Соборності, 29, вже багато років ведеться будівництво п'ятиповерхового будинку. Вздовж нього - теж тротуар. Але не вимощений плиткою, а навпаки, весь у вибитих ямах. І от після дощу в них збирається величезна калюжа. Обійти її неможливо: з одного боку - територія будівництва (болото), з іншого - вичовганий газон без трави (болото). Залишається лише проїжджа частина вулиці. А що робиться на більш віддалених вулицях і провулках?