Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
20-Oct-2008
Тіпа козаки

Після вказівки з області в районі вирішили провести День козацької слави. Простежується синхронність дій районної і міської влад. Очевидно, що все робиться нашвидкоруч. В місті встановлюються курені, учні старших класів ліплять вареники, вчителі - посуд для кулішу. Попередній огляд робить заступник міського голови С.Д.Дзюнь. В районі згадали про козацьку могилу біля с.Киликиїв. Там теж вирішили провести святкування. І нічого, що доріжка до кургану заросла пирієм, місцеві орендатори оборали курган впритул, а до хреста на вершині немає сходів.

В бажанні зробити "щось" до дня створення Української Повстанської Армії міська влада провела "захід", які і близько не сприяє об'єктивній інформації про повстанців. 10 жовтня в центральній районній бібліотеці було проведено "круглий стіл". За старою схемою запрошені усі бажаючі, а фактично - прибічники, противники і кілька вчителів. За присутності 25-30 осіб відбувається дискусія, що переходить у звичайну сварку. Обидві сторони не сприймають аргументи, а у виграші залишається лише влада, яка записує - "захід проведено". Так і доповідають в область. А те, що подібні заходи аж ніяк не впливають на свідомість славутчан у їх розумінні і ставленні до УПА, до уваги не береться. Постає питання про кваліфікованість кадрів у органах державного управління.

Продовжується "будівництво" доріг в місті. По вулиці Кн.Сангушків від обласного ліцею до провулка М.Коцюбинського дорога ледве має шість планових метрів. Про тротуар ніхто і не згадав. Так само, як і про каналізацію - під час дощу вода збирається у величезну калюжу. При цьому міська влада планує пустити вулицею вантажний транспорт. Питання: коли ця дорога розпадеться? Відповідь - дуже скоро.
В продовження теми можна додати про вантажівки, що їздять містом від вул.Миру до комбінату "Будфарфор". Саме тут найвища концентрація вантажного руху, однак замість заїзду фур з шосе Шепетівка-Острог, вони сунуть вузькими вулицями і провулками. Те ж саме з проблемою вузької дороги біля ринку - її ніби не існує. В чому ж причина?