Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
08-Oct-2008
Жовтень-2008

48День міста минув, залишивши по собі традиційну пиятику біля меморіалу і нововведення - хресну ходу УПЦ МП центральними вулицями. Свято, здавалося б, мало об'єднати всі конфесії - але одна вийшла привілейованою виключно стараннями влади. Хоча в Хмельницькому на день міста були відправлені богослужіння в усіх храмах. І ніяких преференцій комусь обраному.
Насправді питання виходить за рамки дня міста. О.Петро (МП) давно вважає Славуту таким собі великим приходом. А коли щось не так - біжить до мера (прямо в стилі "а я сталшому блатику все лозповім, він прийде і тебе наб'є) - і мер вживає заходів, щоб принизити всі інші церкви. Така політика - не доводити, що ти кращий, а намагатися опустити всіх нижче свого рівня. Навіть якщо це рівень плінтуса.

Мабуть, вже до Євро-2012 йде реконструкція вокзалу Славути. Вокзал - це добре; але від нього йде дорога, яка не ремонтувалася вже 10 років. Але справа не в водіях, а в пішоходах: є на цій дорозі відрізок від перехрестя з шосе Шепетівка-Острог і до зупинки "Руберойдовий завод". Так от тротуару там не було й нема. З автобуса ви маєте щасливу нагоду випасти прямо в придорожню багнюку, а далі пройтися неосвітленою стометрівкою прямо по проїжджій частині. На колишній зупинці стоїть всохла вільха і лежать купи сміття. Не те щоб люди не звикли - але тротуарна плитка біля міськвиконкому якось дуже різко контрастує з таким безладом...

Гострою проблемою дял славутчан залишається житло. В загальній черзі стоїть не менше 800 городян. Між тим, у 2001-2007 р. міська влада віддавала ділянки під забудову багатоповерхівками, отримуючи взамін житло лише для працівників комунального господарства. Жодна квартира не дісталася учасникам бойових дій, ліквідаторам аварії на ЧАЕС та представникам інших пільгових категорій. Міськвиконком зайняв просту позицію: забудовники, мовляв, ПОВИННІ надати житло. Але якщо ні - то ні. Між тим, в законі прямо сказано: влада отримує частку в кожному збудованому будинку. Крапка.
Прослідковується приблизно така схема: замість того, аби вимагати свою частку і надавати її пільговикам, влада мовчки дивиться, як фірми-забудовники продають цю саму частку за ринковими цінами.
...Тільки не подумайте, що це звинувачення нашох Самої Порядної Влади. Це всього лише припущення.
А чорнобильці... а що чорнобильці? Переб'ються.