Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
22-Sep-2008
На День міста...

Славутський список почесних громадян виріс ще на три прізвища. Сесія міської рада надала це звання людям, безперечно, порядним, але їхня заслуга лише в тому. Що народилися вони в Славуті. А далі один з них надавав допомогу АО "Прогрес" в Москві, другий пропрацював 8 років в ДЮСШ, третій також у Москві і також надавав допомогу окремим славутчанам. Висновок: аби потрапити в почесні славутчани, треба а) не жити в Славуті б) працювати в Москві в) інколи комусь допомагати. Або ж бути власником великого підприємства. Між тим, під критерій "надати допомогу" потрапляють і Валерій Басиров, і Юрій Панишко - але про них сесія не згадала. Мабуть, тому, що не москвичі:

Прикра несподіванка сталася у міських чиновників. В Славутському музеї не вистачило місця для стендів, присвячених діяльності ОУН-УПА на Славутчині. Ніби і стенди виготовили, і матеріалів назбирали - а от посунути чи навіть прибрати грандіозні експозиції про ЗАО "Прогрес" чи "Будфарфор" сили не вистачило. Чиновники пояснюють - от буде колись реконструкція музею, тоді: Панове, треба реконструювати не музей, а його директора, котрий перетворив музей на совковий відстійник. І викинути з нього весь мотлох, покритий пилюкою дрімучих радянських часів. Якщо хтось не розуміє, про що мова - зверніться до фахівців у Нетішин, і вам відразу все стане ясно.

Вкотре порадував викидами славутський руберойдовий завод. Мабуть, пора вже робити його керівників почесними громадянами:

В історії футболу є випадки, коли спочатку створювали сильну команду, а потім вже будували стадіон. В Славуті вчинили навпаки - відремонтували стадіон, а про команду забули. А жаль - славутчани поки що не в силах навіть гідно взяти участь у першості області. Може, варто було б почати зі спортсменів? А то колгосп створили, а от де взяти колгоспників - проблема:

На День міста влада вкотре підтвердила: головна конфесія - УПЦ МП. Вперше був запланований хресний хід цієї конфесії від церкви Різдва Богородиці до площі перед виконкомом. Рішення поєднати День міста із храмовим святом однієї з церков вже гикнувся і гикнеться ще не раз - адже свято передбачає учать ВСІХ славутчан, а не лише обраних отцем Петром і узаконених рішенням міської ради від 2006 року.