Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
15-Sep-2008
Кінець вересня 2008

Від кінця листопада 2004 року, тобто моменту, коли під тиском громадськості обидві ради розглядали політичні питання, в порядку денному ніколи не було питань про політичну ситуацію. Але 9 та 11 вересня ради прокинулися - не інакше, як за вказівкою згори - надто ж враховуючи, що розглядалися саме загальнодержавні питання (що не входить в компетенцію органів місцевого самоврядування). Що характерно - не було консультацій з представниками політичних партій на Славутчині, ні опитувань пересічних громадян. Київські зверхники вкотре використовують своїх периферійних колег для "формування" потрібної думки територіальних громад.

Арешт правозахисника А.Войтка став вінцем "верховенства права" по-нетішинськи. Суд і міліція в даному випадку продемонстрували реформовані правоохоронні органи. Очевидно, що нинішні їх представникі далекі від поняття "верховенстов права". Безпрецедентний факт застосування сили до А.Войтка свідчить, що репресивні традиції часів ОДПУ, НКВС живуть і розвиваюься.

Чотири місяці мовчить проводові радіо в Славуті. На вулиці Грушевського приблизно тоді ж погасло вуличне освітлення. І так і не дочекалися ремонту у дворах мікрорайонів "Сонячний", у центрі, біля руберойдового та на військовому - між будинкові проїзди так і не заасфальтовані, і після кожного дощу перетворюються на величезні калюжі.

Якщо в Саргасовому морі є Бермудський трикутник, то в Славутському районі є фантомна дорога. На карті вона йде з Хоровиці до Березова. Приблизно посередині вона впирається в ліс, що виріс безпосередньо на ній і стоїть стіною. Ті, що повірили карті, мають щасливу нагоду або повернутися, або шукати лісовий об'їзд. Що цікаво - зі сторони Хоровиці полотно підготовлено для укладання твердого покриття. Втім, потім воно було розбите колесами важких тракторів Т-150 та К-200. Ось такий сюрреалізм.