Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
10-Sep-2008
Початок вересня 2008

- В Славутському районі продовжується розширення посівних площ, що належать двом олігархічним групам - "Інсеко" (партія регіонів з Рівненщини) та "Сварог" (Брати Буряки, БЮТ, Шепетівщина). "Інсеко", наприклад, вже має 15.000 гектарів. Але 70% площ йде під ріпак. Тобто, культуру, яка використовується на біопаливо і жахливо виснажує землю. Про сівозміну мова не йде - мова ведеться лише про негайний прибуток. Тобто, за декілька років на цій землі нічого не ростиме - і навряд чи тоді орендарі захочуть утримувати її. Про це свідчить і той факт, що "Інсеко" обробляє землю власників паїв, навіть не укладаючи з ними угоди. Районна ж рада та адміністрація навіть не звертають на це уваги:

- Продовжується з'ясування обставин передачі почесному громадянину Славути, академіку, орденоносцю, будівельнику та депутату А.Фрідману в оренду під кабак спорткомплексу "Здоров'я". Обидві ради "шукають" документи, за якими це було зроблено, і не знаходять. А поки що діє статус-кво: замість спортивних секцій - бардак, стриптиз і пиятики. Як сказав міський голова - "добре, коли молоді є де випити".

- Кажуть, дороги ремонтуються. Від факту дітися нікуди: ось вже і відремонтовано відрізок від вул.Лісної до вул.Хмельницького. Асфальт покладений без відведення води. Вихід знайдено простий: підняли рівень дороги, і вода тепер стікає на грунт. На радість господарям прилеглих будинків. А районі справи взагалі кепські: наприклад, дорога від с.Мухарів до Рівненщини взагалі не належить нікому. В силу чого рейсові автобуси і автомобілі йдуть зі швидкістю 20 кілометрів. Та ж ситуація між Клепачами і Киликиєвом. Результат особливо очевидний під час збирання урожаю, коли розсипане зерно заповнює всі ями.