Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
05-Sep-2008
Незалежність-2008

24 серпня, в День незалежності, відбулося покладання квітів до пам'ятних місць, пов'язаних з визначними подіями в історії України, на території Славутчини. Так, квіти були покладені до козацької могили біля с.Киликиїв, пам'ятника Т.Г.Шевченку в с.Ганнопіль та до пам'ятника воякам УПА поблизу Стриган. Участь у заході взяла делегація громадсько-політичного об'єднання "Демократична Славучтина". Одночасно товариство підприємців "КРАЙ" за участю славутчан провели автопробіг вулицями міста з покладанням квітів до пам'ятних місць на його території.

- за два дні до того відбулися урочисті збори до Дня незалежності України, проведені Славутською райдержадміністрацією та районною радою. На жаль, захід перетворився на банальний звіт про здобутки району. Цифри варто було б озвучити в інші дні - інформація про зібнані тони зерна та побудовані кілометри газопроводу виглядала недоречною. Про те, що зроблено для утворення української за духом України, мова не велася. На жаль, цього не розуміють голова РДА Г.Душнюк, ні голова райради В.Кардаш.

- підтвердженням сказаного є і те, що керівника району на 24 серпня запланували відкриття ФАП у Головлях та газопроводу у Ставичанах. У США чи Франції державні свята керівники святкують із жителями громад, робочі ж заходи проводять в робочі дні. Але не в Славуті...

- в місті 24 серпня також пройшло традиційно. Як і два роки тому, були відзначені "постійнодіючі передові" - керівники підприємств міста. Звісно, А.Фрідман, Л.Лавренюк, А.Супрун, В.Філінюк. Варто б нашадати, що також у серпні - 19, але 1991 року, тодішній перший серктар райкому партії Г.Архіпова зібрала всіх нинішніх нагороджених для підтримки ДКНС і путчу, а зовсім не для обговорення незалежності України.
Ось так міський голова В.Б.Сидор вже вдруге (2006, 2008) нагороджує тих, хто конвертува внезалежність на посаду керівника.

- продовжуючи перелік владних заходів, варто згадати про "видатних благодійників" - список той самий. Вони постійно допомогають школам і все таке. Питання лише - за які кошти? Бо не за власні. А за кошти підприємств, які очолюють. Отже, благодійниками є трудові колективи. Про що місцеві керівники навіть не згадали...