Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
07-Aug-2008
Перша третина серпня

- в приміщенні Славутського районного будинку культури виділено кімнату для вшанування героя України, видатного українського політичного та громадського діяча В'ячеслава Чорновола. На приміщенні у 2001 році було встановлено пам'ятну дошку, присвячену виступам В'ячеслава Максимовича 17 жовтня 1991 року та 14 липня 1994 року.

- 3 серпня 2008 року відбулося спільне Богослужіння трьох конфесій - УПЦ Київського Патріархату, УГКЦ та Римо-католицької церкви на честь 1020-ї річниці хрещення Київської Русі поблизу каплички в лісовому масиві "Саджалка", що біля склозаводу.

- 17 серпня на цвинтарі села Кили київ Славутського району буде освячено пам'ятник на могилі вояка УПА Якима Гулея (псевдо "Швидкий"). На пам'ятнику встановлено тризуб і напис - "Я.В.Гулею (псевдо "Швидкий" з сотні "Чорноти") від бойових побратимів та вдячних славутчан і нетішинців". Пам'ятник виготовлений та встановлений на кошти жителів вищезгаданих міст, а також місцевих організацій - УНП, СОУ, КУН та Товариства підприємців "КРАЙ".

- з 11 червня 2008 року керівництво ВАТ "Славутський руберойдовий завод" звільнило відразу 78 працівників. Це при тому, що у колективному договорі йдеться лише про 6% чисельності працюючих на підприємстві, на які профком може дати згоду про скорочення. Це означає, що не більш 15 працівників за рік, а тут перевищення в 5 разів. Окрім цього, всупереч колективному договору, де записано про розробку соціальної програми, для звільнених, такої програми не існує. Одночасно керівництво підприємства не виконало постанову Кабінету Міністрів про збільшення мінімальної заробітної плати з 1 квітня. Розмір її, зокрема, з цього часу становить 525 гривень. Звільненим з 11 червня зарплату виплатили, враховуючи мінімум з 1 січня (враховуючи коефіцієнти). Ось про такі речі мовчить офіційний речник заводу - заслужений журналіст В.Мальчук.

- до речі, саме ця краща редакторка завела моду (в бутність свою керівником) заробляти гроші шляхом написання статей про те чи інше підприємство. Наприклад, завдяки цьому рішенню В.О.Мальчук, читачі, зокрема і передплатники "Трудівника Полісся" мусять читати схвальні оди комбінату "Будфарфор", держлісгоспу, руберойдовому заводу та іншим по 2-3 рази на рік. Причому не великій газетній площі. Це елементарне нехтування інтересами людей. Одночасно, замість пошуку та друку об'єктивних матеріалів (що привернуло б увагу роздрібних покупців), була надія, що за позитивний матеріал керівництво підприємства забезпечить передплату на підприємстві. Ось така свобода слова була у виконанні В.Мальчук. Варто було, мабуть, змінити назву на "Керівник Полісся" - адже домовленості відбувалися саме з керівництвом.

- продовжує дивувати своєю роботою КП "Славутське ЖКО". Нещодавно його працівники "відремонтували" бетонну пішохідну доріжку, що тягнеться по вул.Лісній вздовж всього мікрорайону "Сонячний". Були засипані щебенем та закатані асфальтом лише окремі ділянки доріжки. В багатьох місцях залишилися сліди невідомих в бетоні. В багатьох місцях цементний розчин залила вода, і щебінь вийшов на поверхню. Що навряд чи приємно перехожим. Ось такий латковий ремонт в Славуті.