Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
07-Aug-2008
Допоможіть "Батьківщині"

Нещодавно голова районної ради В.Кардаш та голова міської ради В.Сидор зібрали підприємців і попросили їх допомогти постраждалим від повені, перерахувавши гроші... на рахунок Чернівецької організації ВО "Батьківщина"... З цього приводу ТП "Край" заявляє наступне:

Голові Славутської районної ради депутатів Кардашу В.В.
Славутському міському голові Сидору В.Б.

копії: засобам масової інформації

ЗАЯВА

Шановні керівники міста та району!
На Ваше письмове прохання щодо перерахування благодійних коштів постраждалим від повені на рахунок Чернівецької обласної організації партії ВО "Батьківщина", ГОТП "Край" вважає за необхідне заявити:
1.Члени громадської організації Товариство підприємців "Край" з перших днів трагедії надають цільову благодійну допомогу для населення всіх постраждалих регіонів України.
2.В зв'язку з тим, що членами ГО ТП "Край" є люди різних політичних поглядів, та зважаючи на той факт, що довіра в суспільстві до партійних структур є надзвичайно низькою, Координаційна Рада вважає недоцільними та аморальними спроби надати благодійності політичного забарвлення. Ми переконані, що біда не повинна мати кордонів та партійної приналежності!
3.КР ТП "Край" підтримує позицію Президента України щодо необхідності надання благодійної допомоги конкретним сім'ям та конкретним районам.

6.08.08р.
З повагою та за дорученням Координаційної Ради ТП "Край" Піголь І.Д.