Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
22-Jul-2008
Провінція онлайн

- зовсім нещодавно працівник комунальної установи, який займається роботою з дітьми і, до речі, ніяк не вивчить українську мову, розповів про значне досягнення - відкриття спортивного майданчика у мікрорайоні "Сонячний". Якщо не врахувати, що і перший, і другий майданчики мають тверде покриття (що для гри, наприклад, у футбол має велике негативне значення), то це досягнення на рівні 70-х років минулого століття. А Федерація футболу України, між іншим, надає покриття для таких майданчиків - була б ініціатива.

- майже непомітним пройшло травневе підвищення тарифів на водопостачання і водовідведення. Лише комуністи збирали підписи і направляли звернення в місцеву газету. При цьому троє депутатів-комуністів вкотре підтвердили повне нерозуміння причин підвищення тарифів. Вони в черговий раз воюють з наслідками. Адже жоден з депутатів міської ради (з будь-якої фракції) не подав запиту про оприлюднення даних по водоканалу зокрема, про кількість та потужність електродвигунів та плану їх заміни на мінімально необхідні. Також ніхто не поставив питання про план заміни труб водогону в місті. Адже є ще ділянки труб з азбесту, більшість - металеві. До речі, існування такої проблеми визнали і працівники міськвиконкому в одному з номерів "Міста". За проведення планової роботи у вищезгаданих напрямках тарифи, можливо, і не виросли б. І не потрібно було б бідкатися про проблеми сплати за надані послуги. Це стало б і запорукою здоров'я жителів міста, які не пили б іржаву та асбестовану воду.

- про здоровий спосіб життя говориться чимало. В Славуті для цього чимало і робиться. Наприклад, ще на початку 90-х років минулого століття неофіційно (до цього часу відповідальність на себе ніхто не взяв), віддали спортивно-оздоровчий комплекс, якого немає в жодному райцентрі області, на утримання ЗАО "Прогрес". Його керівник - депутат обласної ради багатьох скликань, заслужений будівельник, кавалер великої кількості нагород, академік А.Фрідман змінив спеціалізацію комплексу - і тепер ресторан "Фортеця" сприяє здоровому способу життя, як і літній майданчик для тієї ж мети. В приміщенні знаходиться ще одне дітище "Прогресу" - телерадіокомпанія "Контакт-Славута". В результаті в спорткомплексі не діють: басейн, гімнастичний зал, роздягальні, душові. Єдине, що тут проводиться - турніри з міні-футболу. Футболісти після гри цілком можуть помитися вдома. Гімнастичний же зал завжди порожній. Водночас клуб "Атлант" (при Славутському ЖКО) тісниться в малесенькому приміщенні. Отака турбота про дозвілля молоді.