Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
22-Jul-2008
Калейдоскоп

- Ударними темпами веде будівництво 10-поверхового житлового будинку ЗАО "Прогрес" під керівництвом А.Д.Фрідмана. При цьому, щоправда, невідомо, яку орендну плату сплачує ЗАО за 4 гектари землі до міського бюджету. Також невідомо, що криється за визначенням 5% квартир, які має отримати виконком Славутської міської ради. Отже, і славутчани не відають, на що мають розраховувати після здачі будинку.

- нещодавній так званий загальноміський захід - так званий День молоді - 29 червня 2008 року показав, що пиятика під час святкування залишається невід'ємним елементом народних гулянь. Міська влада не лише не намагається показати інший шлях проведення громадських заходів, а відверто спонукає це явище.

- в місті знову функціонує відділ Державної автоінспекції, однак це не впливає на ситуацію вільного проїзду вздовж міського ринку по вулицям Ярослава Мудрого та Кузовкова. Вже не один рік водії міських та міжміських пасажирських автобусів мають проблеми з проїздом на цих відтинках доріг. Адже власники авто та продавці розташовуються прямо на дорозі, захаращуючи її та заважаючи руху автотранспорту. Ні ДАІ, ні міська влада цього не бачать.

- стало системою ставлення відповідальних працівників виконкому міської ради до задоволення законних прав по житловому питанню пільгових категорій громадян. Лише за останній рік виконком дозволив собі не виконувати вимоги чинного законодавства України стосовно учасника бойових дій в Афганістані В.І.Сосюка та учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І категорії Д.В.Климчука. І справа тут не у відсутності повноважень для органів місцевого самоврядування. Справа у відповідальності працівників.

- лише за 2007 рік, якщо вірити офіційному віснику міської влади "Місто", було зареєстровано 15 договорів продажу об'єктів комунальної власності, здійснених через аукціон. Інформація ж за отримані кошти є лише по 7 об'єктам. При цьому один об'єкт пройшов у звітності двічі - один раз сам, другий - із земельною ділянкою.

- продовжується боротьба колишнього редактора газети "Трудівник Полісся" В.О.Мальчук за посаду. Тепер від замовних статей в газетах "Сільські вісті" та "Молодь України" (автори - З.Михлик та Н.Пакулько), В.О.Мальчук перейшла до судових справ. Так, нею було подано позови до суду як редактором вже неіснуючої редакції до Господарського та Хмельницького міськрайонного судів. Не вдаючись в деталі (тобто, те, чому це В.О.Мальчук стала жителькою обласного центру, і те, що тепер вона долає 250 кілометрів в обидва кінці), зазначимо: відповідачі (тобто, представники органів держвлади) також мають бути на суді, а, отже, долати цю відстань. Іншими словами - витрачати кошти платників податків. Отака "подяка" владі - а насправді рядовим славутчанам.