Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
15-Jul-2008
Відозва славутської міськрайонної громадської ради

Відозва славутської міськрайонної громадської ради до голів міської, районної рад, депутатів та районної державної адміністрації.
Копії: місцевим засобам масової інформації

Шановні очільники міста і району!

Славутська міськрайонна громадська рада глибоко стурбована загальним рівнем роботи з молоддю, з боку представників органів місцевої влади. Реальний стан справ у молодіжному середовищі Славутчини продовжує рясніти низкою кричущих проблем.

Серед таких проблем, особливо небезпечних масштабів набувають алкоголізм і наркоманія.

За статистичними даними, Славутчина посідає одне з провідних місць в області за такими хворобами, як СНІД, туберкульоз, сифіліс тощо. Стрімко зростає молодіжна смертність.

Поряд із цим, велике занепокоєння викликає якість реалізації державної молодіжної політики на місцевому рівні, з огляду на одне з головних її завдань: допомоги молодим людям у реалізації й самореалізації їх творчих можливостей та ініціатив, широкого залучення юнаків і дівчат до активної участі у національному відродженні українського народу, формуванні його свідомості, розвитку традицій та національно-етичних особливостей.

Славутська міськрайонна громадська рада переконана: всі сьогоднішні негаразди в житті молодого українця, є наслідком - браку національного виховання.

Враховуючи виняткову актуальність молодіжної проблематики в суспільному житті нашої Держави, беручи до уваги Указ Президента України про оголошення 2009го року роком української молоді, Славутська міськрайонна громадська рада пропонує:

1. Створити на території Славутчини дослідницькі центри по вивченню запитів міської та сільської молоді.
2. Розробити комплексні міську та районну програми національного виховання молоді з урахуванням наступних розділів: розвиток духовності, національної самосвідомості, патріотизму, моральної, правової, трудової, фізичної, екологічної культури та індивідуальних здібностей. Долучити до розробки програми представників всіх церковних конфесій та молодіжних організацій міста і району. Провести широкі громадські слухання.
3. Проаналізувати ефективність виконання міської комплексної програми профілактики злочинності у м.Славута на 2007-2010роки. Оприлюднити проміжні результати аналізу.
4. Проаналізувати ефективність виконання міської програми соціально-психологічної реабілітації та адаптації молоді та сімей, які опинилися в кризовій ситуації, на 2006й-2010 роки. Оприлюднити проміжні результати аналізу.
5. Проаналізувати діяльність відповідних управлінь, відділів, служб міськвиконкому та райдержадміністрації, на предмет ефективності їхньої роботи з молоддю. Провести кадрову переатестацію працівників навчально-виховних закладів, з метою посилення виховної роботи. Розглянути питання, щодо доцільності перебування на займаних посадах осіб пенсійного віку.
6. Прискорити реконструкцію парку відпочинку ім. Ф.Михайлова та міського палацу культури. Розглянути питання, щодо можливості реконструкції стадіону на військовому містечку.

Славутська міськрайонна громадська рада вимагає :

1. Припинити практику організації вечірніх дискотек поблизу меморіалу пам'яті полеглим на війні славутчанам. Вжити рішучих заходів щодо категоричної заборони стихійного продажу алкогольних напоїв, під час проведення музично-розважальних програм у місті. Оприлюднити інформацію, щодо кількості виявлених та знешкоджених наркопритонів і "точок самогоноваріння".
2. Вжити відповідних заходів, щодо закриття нічного клубу та кафе-бару "Фортеця", розташованих у міському спортивно-оздоровчому комплексі. Розглянути питання, щодо використання даної споруди виключно за своїм прямим призначенням. Забовязати депутата обласної ради, підприємця Фрідмана А.Д. відновити роботу басейнів.
3 .Розглянути питання, щодо доцільності організації шкільних випускних застіль, зі вживанням алкогольних напоїв.

Славутська міськрайонна громадська рада ініціює проведення міськрайонного "круглого столу" з молодіжної проблематики.

7.07.20008р.
Секретар КР ГО ТП "Край" І.Піголь
Голова МГО Спілки Офіцерів України В.Скомороха
Голова ОР Батьківських Організацій А.Казіміров
Голова МРГО "Стара Волинь" В.Закурдаєв
Голова МГО "Фермер" В.Михальчук
Голова МГО Німецького Товариства "Гаймат" Д.Гулік
Заступник голови МГО Ветеранів Афганістану В.Кушніров
Член МГО Товариства Рибалок В.Крушевський