Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
15-Feb-2008
Круглий стіл

14 лютого 2008 року в приміщенні редакції газети "Трудівник Полісся" відбувся круглий стіл за участю представників громадських організацій Славутчини. Тема обговорення була актуальною: "Громадянське суспільство та необхідність його розбудови на місцевому рівні". Фактично цей захід став логічним продовженням ініціативи ГО ТП "КРАЙ" щодо створення на теренах Славутчини незалежної Громадської ради.
В роботі взяли участь від ТП "КРАЙ" секретар Координаційної Ради товариства І.Піголь, від РО батьківських організацій - А.Казіміров, від ГО "Стара Волинь" - В.Закурдаєв, від ГО Спілка Офіцерів України В.Скомороха, від міської жіночої ради М.Карван, від товариства політв'язнів та репресованих Л.Отовчиць, міської єврейської общини - А.Ябко, від благодійного фонду "Пам'ять нащадків" К.Шептицький, від МО "Діти війни" В.Ковальчукю
Окрім представників громадських організацій, в обговоренні активну участь взяли А.Щурик, Ю.Браславець, а також кореспонденти газети "Трудівник Полісся" О.Дейкалюк та В.Завадська. Від міської влади були присутні Р.Бачинський та О.Свідзінський. Вела захід редактор газети В.Мальчук. За підсумками роботи учасники заходу окреслили ряд проблем, а саме:
1.Проблема відсутності діалогу між громадськістю та владою;
2.Проблема "аморфності" влади
3 Відсутність процедури прийняття прозорих рішень на місцевому рівні влади
4.Проблема неадекватного сприйняття владою конструктивної критики
Учасники зібрання висловили готовність стати членами Громадської ради та поєднати зусилля заради вирішення місцевих проблем.
Т.для довідок 8(03842)73-222