Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
08-Nov-2007
І знову Ярмолинці

Днями в гостьовій книзі з'явився відгук на події в Ярмолинцях. Як відомо, обласне керівництво фактично підтримало побиття випадкових перехожих начальником ярмолинецької міліції. Тим самим дало негласну вказівку іншим начальникам райвідділів: робіть, хлопчики, те саме. І хоча звернення без зворотньої адреси, публікується повністю: втім, сам факт страху засвітити свої координати одним із жителів Ярмолинців, який брав участь у мітингу протесту, свідчить про дуже серйозні речі. Людину можна зрозуміти: не факт, що глупої ночі до неї не зайдуть троє у формі і не попросять прикурити з усіма наслідками.

"На прес-конференції керівництва обласного управління МВС діям ярмолинецького начальника мілійії дана висока оцінка (хоча і винесено догану). Вочевидь, тепер головний ярмолинецький лягавий буде ходити не з гумовим кийком, а з табельною зброєю, відстрілюючи всіх підозрілих. Також очевидно, що аберації в поведінці не лише в районного, а і в обласного керівництва МВС.
Звісно, громадськість таки доб'ється, аби ярмолинецького лягавого відправили туди, куди Макар телят ганяє. Але факт в іншому: людина в формі нині не є тим, ким має бути - захисником. На наші податки вони отримують зарплату, форму, купують зброю - і з цією зброєю виходять на полювання за нами ж.
От дійсно - потрібна якась самооборона. Але не "Народна", а індивідуальна. Щоб наволоч в формі знала: замахнувшись кийком на безневинного громадянина, має шанс отримати таким самим кийком.
І далі по наростаючій. Як кажуть - око за око.
Ось тоді і буде порядок.
Хоча - чи не осліпне наша міліція занадто швидко?

Перехожий, Ярмолинці"