Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
02-Apr-2003
НЕПАТРІОТИЧНЕ

Ні, я розумію, що підло, негарно, неколективістськи і все таке.
Але зізнаюсь в гріхові - я не підтримую Ірак (ні Хусейна, ні іракців) в цій війні.
Отака я наволоч.
Тому що крім протистояння Америка-Ірак, в цьому дійстві є третій учасник - весь світ. І цей учасник поводився(ться) занадто гидко для того, аби зараз роззявляти писок і голосити "ми в білому, а хто не з нами - той проти нас".
Під цей галас дозволю собі риторичні питання до нього:
- світе, де ти був, коли 30 років тому в результаті третього перевороту Хусейн НЕЗАКОННО прийшов до влади?
- а де ти був тоді, коли Хусейн у 1988 році випалив 5000 курдів газами?
- світе, чому у 1991 році, коли Саддам окупував і підпалив Кувейт, ти не дозволив американцям взяти Багдад і назавжди поставити хрест на проблемі "Саддам"? Чи не тому випадково, що твоїм Найкращим Представникам в ООН було ВИГІДНО залишити диктатуру, аби мати привід заблокувати продаж іракської нафти - і продавати свою, отримуючи зиск?
- як ти відреагував на обіцянку Іраку "засипати пустелю ураном"? Чому ти не поцікавився, звідкіля в диктатора цей уран?
- чому ти, світе, прийнявши з 1991 року більше 10 резолюцій з "роззброєння Іраку", палець об палець не вдарив, коли Хусейн викинув, як кошенят, ООНівських інспекторів?
- чому ти 10 років ліниво спостерігав, як інший диктатор - югославський - спокійно різав хорватів, словенців, албанців?
- чому ти "глибоко обурювався", коли США та Британія таки взяли на себе виконання рішення ООН і патрулювали повітряний простір Іраку? Звісно - це ж заважало тобі, світе, тихцем сплавляти зброю брату Саддаму.
- чому ти дозволив Хусейну викласти 30 мільйонів на терористичні акти в Ізраїлі? Іншими словами - світе, а ти не антисеміт часом?
- чи сподобалися тобі кадри мільйонних святкових демонстрацій в Іраку "на честь 11 вересня 2001 року"?
- а ще дозволю поцікавитися: де були (і є) твої пацифісти, коли Росія знищувала (і знищує) чеченців - також мусульман, в яких є нафта?
- і чому 11 вересня було сприйнято під лицемірним гаслом "людей шкода, але Америці так і треба" - світе, а тебе не душать, випадково, заздрощі до тої багатої країни?
І ще трохи питань. Як пояснити, що найбільший "противник" війни - Німеччина - послала свій батальйон РХБ ще ДО ТОГО, як почалася війна? Ну, панове німці проти війни, але участь у поділі нафти ПІСЛЯ того взяти хочете, правда ж? Як і ВСІ країни - члени Ради Безпеки ООН, що ОДНОГОЛОСНО підтвердили наміри вгризтися в нафтові поля Іраку - після того, звичайно, як американці переможуть. Чому ЖОДНА країна не сказала - ми не купимо тої дешевої іракської нафти? Чому пацифісти, що вештаються з гаслами "проти", навіть не намагаються пообіцяти своїм урядам, що не купуватимуть бензин з тої кривавої нафти? Чому Єгипет не пообіцяв заборонити прохід через Суец танкерів з цією нафтою?
А відповідь проста - гроші не пахнуть.
І якщо американці - ковбой, що спочатку стріляє, а потім думає, то ти, світе - гриф, що харчується падлом. Потвора, яка ніколи не нападає, але чекає, коли хтось інший - сильніший - зробить справу.
Ще трохи міркувань про майбутнє. Хоче те хтось визнати чи ні - але маємо конфлікт цивілізацій. Одної - що пішла далеко вперед, іншої - що залишилася в середньовіччі (релігійний поділ тут ролі не грає - мусульманські нафтові Емірати відносяться до першої, чого не скажеш про мусульманський же нафтовий Ірак). Єдине, що гіпертрофовано розвинуте в другій - патріотичне виховання, яке дозволяє десятирічним дітям добровільно обв'язуватись гранатами і підривати автобуси. А також опановувати мистецтво управління літаком і наведення його на хмарочоси. Панове пацифісти, ви гадаєте - "на наш вік дітей-добровольців і льотчиків-смертників не стачить"? Ще й як стачить. Ви, панове, винні вже тим, що живете. І все. І як би ви не відкуповувалися мітингами на підтримку фашистського режиму, як би не робили з диктатора сучасного Че Гевару - "доблесного зихисника світу від американського імперіалізму" - подзвін уже і по вас.
Можливо, вам простіше - ніхто з ваших близьких не був в ТИХ літаках і ТИХ хмарочосах. Ви навіть не бачили ТІЄЇ братської могили...
Мітингуйте спокійно. Брат Саддам вам вдячний.
Насамкінець - трохи про український аспект війни.
Звісно, ніхто не змушує лизати руку, яка годує. Але це не привід ту руку кусати. Бо інакше можна поцікавитись в наших можновладців і "журналістів", котрі аж запінилися на трибунах від криків "Америка - наволоч" - а чиї ви, панове, розікрали кредити? Чи не отої наволочі? Іншими словами - пане (колишній товаришу) Іваненко чи Петренко - звідкіля у тебе отой скромний триповерховий маєток і той мерседес за півмільйона? На чий кошт вас катають на різні заокеанські програми? Чи не соромно вам визнати, що ви неспроможні прибрати навіть власне лайно - і от вже Америка ремонтує вітчизняні каналізаційні системи? Хто дає гроші на міжнародні навчання нашої "армії", яку ви розікрали і розпродали - хоч так підтримуючи бодай якийсь мінімум обороноздатності? Ви сидите в своїх райрадах на вулицях, що до цього часу носять імена диктаторів і фашистів Леніна, Дзержинського, Постишева іже з ними - і верзете щось про "відсутність демократії в Америці"?
Товаришочки, заспокойтеся - все ж зрозуміло. Вам потрібен ворог - для того, аби бидло мовчало. Аби втулити тому бидлу на так званому "всенародному обговоренні чергових ініціатив", що це все зовсім не бажання продовжити свою підлу владу навічно, а лише обставини - от, мовляв, що в світі робиться, лише ми можемо захистити вас і так далі. І тут ви нічим не кращі від хлопця, що за 30 років влади навчив свій народ з криками "За Саддама!" кидатися під танк.
... Якби раптом сталося чудо, і чужий літак прилетів бомбити ваші райадміністрації - і надто ту, головну, на Банковій - будьте певні, вас ніхто не піде захищати.
І скільки б ви не пхалися на телебачення і радіо з "мудрими" сентенціями, ви залишитеся тим, ким ви є насправді - негідниками, що будь-якою ціною хочуть залишитися при своїх кріслах. Навіть якщо ради цього доведеться обв'язувати гранатами українських дітей.
Оце і є головний аспект тієї війни, яку комусь просто війна. А комусь - рідна матір.


В.Смерека