Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
29-Dec-2006
23 грудня 2006р.

КОЗАЦЬКI РОЗВАГИ" У СЛАВУТI
Мiсто вiднинi має ще один об'єкт пияцтва. Щоправда, замаскований пiд корчму та козацький колорит. Оце практично i все, що нагадує про iсторiю України. Адже головне призначення нової споруди - заробляння грошей, причому на продажу алкогольних напоїв. Ось i вийшло, що козаки - це лише п'яницi. З iншого боку, враховуючи прихильнiсть власника закладу до .вiйська Запорозького., тобто промосковського козацтва, нiчого дивного немає. Московське царство, Росiйська iмперiя, Радянський Союз, нинiшня Росiйська Федерацiя нiколи тверезiстю не вiдзначалися. Освячував мiсце пиятики благочинний УПЦ Московського патрiархату Петро Мельничук. I це у пiст...

ЩО ПОКАЗАЛО 16 ГРУДНЯ?
Саме цього дня, за iнiцiативи групи славутчан, вiдбулися збори, на яких мала бути створена група з проведення референдуму по довiрi мiському головi та мiськiй радi. Таке питання поставлене через рiзке пiдвищення тарифiв на комунальнi послуги.
Як виявилося, захiд мав не лише недолiки з органiзацiйних питань. Це ще можна було пояснити - не має досвiду проведення. Цiкавим виявилося iнше. Замiсть питання обрання iнiцiативної групи, розпочалися виступи прихильникiв референдуму та мiського голови. Слiд додати - 16 грудня вiдбувалися не громадськi слухання, а саме збори з конкретного питання, в той час, коли мiським головою робилося усе, аби збити на манiвцi тих, хто хотiв створити iнiцiативну групу.

В.Скомороха