Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
26-Mar-2003
Новини міста

На початку березня громадський комітет визнав лауреатом номінації "Громадський діяч року" корінного славутчанина і людину яка вже давно живе і працює у Львові, Юрія Митрофановича Панишка. Починаючи з 1994р. Ю. Панишко плідно працює в Славуті. Конференції, гуманітарна допомога (ліки, одяг, книги тощо), культурні програми . далеко не повний перелік справ номінанта. Нарешті, майже через 10 років, роботу земляка оцінили у Славуті.

Бібліотеці міського палацу культури переданий примірник книги "Міліція України". Це перша книга, за часів незалежної України про українську міліцію. Тепер ця книга поруч з іншою "Советская милиция: 1917-1987." Зазначаємо, що департамент роботи з персоналом МВС України надав книгу на прохання міської організації СОУ. До речі, це одна з небагатьох новинок у книжковому фонді, починаючи з 1992р. Усі нові видання надавались громадсько - політичним обє'днанням "Демократична Славутчина". Ще одним прикладом став і збірник матеріалів II міжрегіональної науково - практичної конференції "Здоровий спосіб життя". Конференція відбулась у м. Славуті 13-14 вересня 2002р.
Збірник підготовлений до друку Ю.М.Панишком за допомоги і громадсько - політичного об'єднання "Демократична Славутчина".