Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
25-May-2006
25 травня 2006р.

Слова й справи мiсцевого БЮТу

Радiсть вiд перемоги на виборах рано чи пiзно закiнчується. I починається звичайне буденне життя. I от вже А.Д.Фрiдман, депутат обласної ради, вчорашнiй активний член Партiї Регiонiв (так i хочеться сказати - братiї регiонiв), нинi БЮТiвець. Як кажуть - нам що вiдступати, що наступати, аби бiгти. Обрання А.Д.Фрiдмана депутатом якраз спiвпало з закiнченням будiвництва ресторану "Фортеця" в спорткомплексi (так i хочеться написати - колишньому), котрий спаскудив фасад будiвлi i нiяк не сприяв запуску басейну, гiмнастичного залу, а також появi опалення.
Утiм, пиятика - пиятикою, а з обранням нового мера у А.Д.Фрiдмана з'явилася нова перспектива. В обвалувальних насипах колишнiх вiйcькових складiв 97-ї ОМБр величезна кiлькiсть пiску - а, отже, його можна ПРОДАВАТИ!!!! I якщо за М.Полiщука на це треба було письмове розпорядження, то тепер це робиться за усною вказiвкою, без обговорення i рiшення мiської ради (утiм, це умовнiсть - мiськрада пiд контролем БЮТ, себто того ж Фрiдмана). Але ж природнi ресурси не є власнiстю мiського голови. I - скiльки машин "лiвого" пiску буде продано, i скiльки грошей просвистить повз мiський бюджет?
А що ж мiськрада? Дiлить комiтети. НСНУ (тобто номiнальний союзник БЮТу) залишився без жодної посади. Варто дочекатися виходу на робочий режим, коли хтось iз депутатiв захворiє, хтось буде у вiдрядженнi... i БЮТу просто не стачить голосiв для протаскування потрiбного рiшення - ось тодi все стане на свої мiсця, i БЮТ, i блок Литвина, i комунiсти, i регiонали зiллються в єдиному коалiцiйному екстазi...

Парк

Про т.зв. мiський парк культури i вiдпочинку можна писати багато. "Дитячий автодром", "Колесо огляду", "Ромашка", "Веселi гiрки" - атракцiони, що покинули нас назавжди останнiм часом. Прозаїчно проiржавiли. Дерева стали розплiдником омели - хворi практично всi, i нiхто їх не чистить. Котiв на утримання штату парку мiськрада не видiляє, хiба що мiсцевi пiдприємства видiлять такий-сякий матерiал для хоча б якихось вiдновлювальних робiт в парку - ото й усi культура та вiдпочинок.
I раптом новина - в парку з'явилася БРАМА! З високохудожнiм рiвнем ковальської роботи. Хочеться вiрити, що це таки змiна у ставленнi до мiського парку. Але старожили кажуть - брама багато десятилiть тому була знята з муру, що вiддiляв костел Св.Дороти вiд палацу князiв Сангушкiв (нинi на цiй територiї вiйськова полiклiнiка). Хотiлося б знати - чи це та сама брама, i якщо так - чи не проведена вона по якiйсь статтi витрат "на упорядкування" - а кошти пiшли налiво, замiсть нових атракцiонiв, дерев i зарплати спiвробiтникам парку...