Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
12-Apr-2006
12 квітня 2006р.

Двi реалiзованi мети
Громадсько-полiтичне об'єднання "Демократична Славутчина" декiлька рокiв поспiль домагалося повернення розмiру тарифiв за спожиту електроенергiю в зонi АЕС з 70% до 50%. Це питання ставилося i перед Президентом Україна, прем'єр-мiнiстром та Нацiональною радою регулювання електроенергетики. Нарештi, рiшення є: з 1 липня 2006 року буде повернуто тариф у 50%.
Ще одним питанням для "Демократичної Славутчини" було закриття такого небезпечного об'єкту, як 439-а база збереження ракетно-артилерiйського озброєння. Неодноразовi звернення до Президента України, профiльного комiтету Верховної Ради України призвели-таки до того, що до кiнця 2007 року артбазу буде лiквiдовано. Про це офiцiйно повiдомив командувач вiйськами Захiдного оперативного командування генерал-лейтенант М.Куцин пiд час перебування в Славутi.

Новий мер
Переможцю виборiв - В.Сидору - дiсталося 47% голосiв. Найближчим часом ще будуть розмiщенi данi про результати голосування; але факт є фактом - люди голосують не за людину, а за посаду. Хоча мiський голова є власне адмiнiстратором. Нинiшнiй новий мер в лютому й березнi витрачав грошi достатньо вiльно - безкоштовна демонстрацiя фiльму, концерт до Дня захисника Вiтчизни. Мiська територiальна комiсiя, звiсно, на цi речi уваги не звертала - так само, як i на "об'єктивнiсть" подачi матерiалiв про iнших кандидатiв у ЗМI.
Що ж - 47% свiдчать про наявнiсть певних позитивних якостей - але i про те, що на недолiки нiхто з виборцiв не звернув уваги. Залишилося сподiватися, що спiввiдношення позитиву i негативу залишиться таким же i в реальностi - а не лише в уявi виборцiв.