Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
20-Feb-2006
20 лютого 2006р.

День 15 лютого, в рiчницю виводу радянських вiйськ з Афганiстану, на вiдмiну вiд iнших рокiв, залишив не дуже приємне враження. Мiсцевi активiсти блоку Ю.Тимошенко прийшли до пам'ятника загиблим славутчанам у власнiй виборчiй символiцi, i принесли iз собою прапори блоку. Добре, що не було агiтацiї у церквi... Мiсцевi можновладцi у спiльному зверненнi згадали всi локальнi конфлiкти - афганський, ангольський та iншi. Втiм, - усе це також вiдносно - поняття "конфлiкт" i "вiйна" дещо рiзняться, i до цього часу нема оцiнки - а що ж робили нашi хлопцi у всiх тих гарячих точках. А головне - чи варто згадувати їх "пiд шумок" i в контекстi чергових виборiв.
А не просто як тих, хто не прийшов iз бою.
Щось подiбне сталося i з органiзацiєю концерту до Дня Захисника Вiтчизни. Для дозволу на його проведення потрiбним виявився пiдпис секретаря мiської ради, передвиборчий пiвгодинний монолог з програми мiського голови представнику ради ветеранiв Афганiстану, який прийшов для погодження проведення мiсця концерту. Звiсно - захiд-бо органiзований не мiським головою, а його суперником на виборах, директором Славутської фiлiї ВАТ "Хмельницькгаз" В.Б.Сидором.
Всього ж в Славутi зареєстровано чотирьох кандидатiв на посаду мiського голови. Це дiючий голова М.О.Полiщук, два керiвника фiлiй мiсцевих пiдроздiлiв "Укртелекому" та "Хмельницькгазу" Ю.К.Карнасевич та В.Б Сидор, що зареєстрованi як самовисуванцi, а також представник Української Народної Партiї В.I.Скомороха. Мiськрайонне радiо повiдомило про це 16 лютого, а от ТРК "Котнакт-Славута" змовчав. На всяк випадок, мабуть. Всього ж вiд УНП зареєстровано шiсть кандидатiв у депутати Славутської мiської ради.