Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
30-Jan-2006
30 сiчня 2006р.

Водохрещє по-росiйськи
Напередоднi Водохреща в Славутi сталася подiя, яку важко вписати в хоча б якiсь моральнi рамки. Померла людина, яку вiдспiвав священик Української Православної Церкви Київського Патрiархату. Через деякий час пiсля цього родичi покiйного пiшли помолитися до жiночого монастиря Св.Ганни у Славутi (Московський патрiархат). Пiд час молитви чорницi дiзналися, що поховання здiйснював священик УПЦ КП. Пiсля цього родичiв померлої людини було виведено з церкви, при цьому їм пояснили, що труну потрiбно вiдкопати, i лише тодi представник "канонiчної", тобто росiйської, церкви вiдслужить.
Мерзота. Iнших слiв нема.

***

Мiський голова працює
Робота ця важка - проведення зустрiчей з вчителями та спецiально пiдiбраними батьками у всiх школах мiста з метою ознайомити їх з власними здобутками та "виявити проблеми". Дуже правильна, мiж iншим, позицiя - якби це робилося кожного року (а не лише перед виборами). I ще: вибори - це чиста статистика: охопити максимальну кiлькiсть слухачiв мiнiмальними силами (надто ж використовуючи адмiнресурс) - учителi в цьому планi на першому мiстi, як i завжди...

***

Науково-практична
Саме таку назву мала конференцiя, яку провели 20 сiчня мiська та районна влада до дня Соборностi України. Традицiйно для Славути дата й вiдзначення розбiглися у часi. I хоча невiдомо, скiльки саме науковцiв узяли участь у заходi (а також те, чому не було роботи в секцiях), все ж з'явився певний оптимiзм - принаймнi, звернуто увагу на славну дату в iсторiї.

***

Нагорода знайшла героя
До Дня Соборностi двоє хмельничан були нагородженi орденами за внесок у змiцнення державностi України. Один з нагороджених - генеральний директор об'єднання "Хмельницьклiс" В.М.Лiсовий. Як фахiвець своєї справи, вiн, можливо, i заслужив орден "За заслуги" - однак серед iнших заслуг вiдома його активна участь у виборчiй кампанiї Президента України в 2004 роцi, надто ж у турi з 31 жовтня до 21 листопада, коли ВСI пiдроздiли об'єднання "Хмельницьклiс" (в т.ч. i на Славутчинi) активно дiяли на пiдтримку В.Януковича. А мiж тим, це порушення п.2.7. ст.11 Закону України "Про вибори Президента України", що зобов'язує усiх керiвникiв однаково ставитись до всiх кандидатiв. Мова, ще раз, не про "хороше" вiдношення до Януковича i "погане" до Ющенка - йдеться про погане ставлення до Закону.
А отже, залишається питання - з подачi якого обласного керiвника порушник закону отримав нагороду?