Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
13-Jan-2006
13 сiчня 2006р.

Слухання

4 сiчня 2006 року Славутський мiськрайонний суд почав слухання справи за поданням прокуратури про перевищення влади та службових повноважень особами Славутського дитячого будинку "Затишок" - Рагунь Л.М., Дем'янюк Т.А., Березою З.С., стосовно вихованцiв цього закладу. Утiм, слухання були перенесенi на 25 сiчня, а поки що ситуацiя наступна. Як свiдчить очевидець засiдання Л.Г.Юрчук, суддя В.I.Зелiнська згадала лише двох осiб - Рагунь Л.М. та Дем'янюк Т.А., а Береза З.С. переведена в розряд свiдкiв. Засiдання не фiксувалося технiчними засобами. Мабуть, через це адвокат сторони вiдповiдача дозволяв собi коментарi на кшталт "а чому в залi є представники полiтичних партiй?" (хоча до чого тут полiтична належнiсть). Суддя В.I.Зелiнська також прийняла умови гри - подiлила засiдання на вiдкрите i закрите (у закритiй частинi якраз i мають розглядати власне факти знущання над дiтьми, що начисто позбавляє громадськiсть можливостi дiзнатися правду, а також надає шанс перевести все в "жарт" - на зразок заявки про представникiв громадськостi, якi змушенi були покинути залу - "у них обiд по розпорядку"). Жартiвниця панi суддя.
Нещодавно на сайтi вже повiдомлялося про "принципи" пiдбору народних засiдателiв. I хоча вони почнуть працювати лише з сiчня наступного року, результати вже очевиднi. Зовсiм не здивує рiшення на кшталт "Вони нанесли багаточисельнi важкi рани своїми головами, нирками i животами нашим гумовим кийкам i кутим чоботям..."

***

Розпочав роботу виборчий штаб блоку Юрiя Костенка та Iвана Плюща. Мiсце розташування - вул.Енгельса, 68, тел. 2-21-24. На мiськрайонному рiвнi укладено угоду про спiвпрацю мiж органiзацiями Української Народної Партiї, Конгресу Українських Нацiоналiстiв, Спiлки офiцерiв України, Спiлки iнвалiдiв Чорнобиля, соцiально-екологiчної партiї "Союз Чорнобиль", а також ветеранiв ОУН-УПА. Ця угода стосується пiдтримки кандидатури мiського голови, сiльських голiв, депутатiв сiльських рад. В силу рiзних обставин угоду не пiдписали Товариство полiтв'язнiв та репресованих, УРП "Собор", партiя "Реформи та Порядок" та Партiя захисникiв Вiтчизни.