Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
24-Oct-2005
Дiти вiйни

Дєтi, дєтi, я ваш папа, я работаю в собєзе...
Цiкавою темою для дiтей вiйни (себто, тих, хто народився з вересня 1927 по вересень 1945 рокiв) стали збори в кiнотеатрi iм.Шевченка. Виявилося, що для отримання пiльг потрiбно створити громадську органiзацiю iз, звiсно, членськими внесками. Подаємо точку зору одного з славутчан, що був присутнiм на зборах.

Славутське громадське об'єднання "Демократична Славутчина"
Бондарука М.М.

ЗАЯВА

Цим дописом я хочу розповiсти про подiю, яка вiдбулася 1.10.2005 року в примiщеннi Славутського мiського кiнотеатру iм.Шевченка о 14.00. Про це було оголошено по мiсцевому радiо та в газетi "Пульс".
Подiя мала назву "Установча конференцiя захисту дiтей вiйни". Проводили її якийсь самозванець з Хмельницького та представниця вiд Славути Ковальчук В.А., яка також самозванка, бо нiяких вiдомостей про її повноваження (i ким вони наданi) сказано не було.
На зiбраннi був присутнiй мiський голова Полiщук М.О., заступники мiського голови Матвiйчик Т.С та Павлюк М.А. Вiд громади Славути були присутнi 157 чоловiк (всього в Славутi бiльше 4500 дiтей вiйни)
Все вищенаведене наводить на думку про правомiрнiсть проведення конференцiї. Але вона вiдбулася. На нiй розглядалися питання:
1. Про обрання керiвного складу об'єднання дiтей вiйни
2. Затвердження статуту
3. Iншi питання
По першому питанню виступив представник областi (самозванець), який наголосив, що таке об'єднання необхiдно створити в Славутi, бо не буде кому захищати дiтей вiйни. Для цього всiм дiтям вiйни необхiдно подати вiдповiднi заяви - вочевидь, зi сплатою членських внескiв по однiй гривнi (маємо зразу навар в 4.500 гривень)
Не зважаючи на думку присутнiх, самозванець пропонує на посаду голови ради об'єднання Ковальчук В.А., а вона вiдразу ж зачитала список "ради". На запитання присутнiх, звiдкiля взявся цей список, реакцiї не було. Не реагував на питання i мiський голова. Вiн лише кричав, що це все це вигiдно дiтям вiйни, але в чому вигода - не сказав. Вочевидь, вигода буде тим, хто буде дiлити членськi внески.
Голосування за перший пункт порядку денного виходило майже "одноголосно", якщо вiрити мiському головi, хоча бiльша половина присутнiх просто не голосувала.
Для виступiв з залу час не вiдводився, а тих, хто намагався все ж виступити, президiя "не чула". На цьому все i закiнчилося.
Хотiлося б знати думку мiськрайонної прокуратури про правомiрнiсть цього зiбрання, iснування такої "ради захисту дiтей вiйни", сплати членських внескiв, тобто, грабiжницьке вiдбирання того, що буде сплачуватися державою з 1.01.2006р.
Друге питання: що в цьому об'єднаннi мають робити мiська влада на чолi з М.О.Полiщуком i мiське управлiння соцiального захисту? Адже це i є їхнiй прямий обов'язок без усiляких аферних посягань на пiльги дiтям вiйни.


А тепер трохи питань.
Перша частина питань - до нової влади. Панове, ви що, все забули? Цi ж люди сидiли рiк тому в таких же зiбраннях - ви пам'ятаєте, з якою метою? Ваша м'якiсть (що межує з м'якотiлiстю) приводить до того, що скажена баба може нахабно вигнати з Хрещатика ветеранiв УПА, а бандити, що мали б сидiти в тюрмах, органiзовують "зiбрання дiтей вiйни". Що ви скажете отим 4.500, якщо у сiчнi вони пiд соусом "членських внескiв" не отримують хай навiть 1 гривню? Тавро "злодiї" тут же впаде на вас - а не на органiзаторiв. Що ви робитимете, коли СДПУ(о), керiвництво якої доклалося до створення ширми з "дiтей вiйни", з номера в номер почне вiд їхнього iменi поливати вас брехнею i брудом (а почне, бо iнакше не вмiє)? Ви хочете довести власну iнтелiгентнiсть? Але ж "кожна революцiя чогось варта тодi, коли вмiє захищатися" - чи нi?
Друга частина - до "дiтей вiйни". Ви дозволяєте використовувати i ваше iм'я, i вашi грошi - i з 4.500 протест висловив аж 1 з вас. То чим ви незадоволенi? Ви знову дозволили робити з собою все, що хочете - то якi претензiї i до кого? Невже знову на всiх язиках все промовчить?
Бо благоденствує?