Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
10-May-2005
Гриценко: артсклад горiв невипадково

Мiнiстр оборони Анатолiй Гриценко допускає, що загоряння на складах боєприпасiв бiля села Цвiтоха (Славутський район, Хмельницька область) було невипадковим.
Про це сказано в коментарi мiнiстра, повiдомляють Українськi Новини.
"Я не виключаю того, що це не проста випадковiсть. Є ряд обставин, якi змушують мене так думати", - сказав вiн.
З його слiв, вiдповiдно до звiту командира арсеналу, у сховищi, де було близько тисячi тонн боєприпасiв, не виконувалися роботи з утилiзацiї, протягом року туди нiчого не ввозили й звiдти нiчого не вивозили, також у сховищi немає електроенергiї й це виключає можливiсть коротких замикань.
Крiм цього, зi слiв мiнiстра, погода не була занадто спекотною, щоб спровокувати пожежу.
"Я хотiв би дочекатися результатiв офiцiйного розслiдування й одержати чеснi вiдповiдi на те, що сталося. А потiм буде визначатися ступiнь вiдповiдальностi людей, якi були причетнi до цього", - сказав вiн.
Гриценко в коментарi також сказав, що жоден вибухонебезпечний предмет не вилетiв за межi арсеналу й загрози для життя людей немає.
Вiн також сказав, що пожежа сталася того самого дня (6 травня), що й вибухи на складах боєприпасiв бiля села Новобогданiвка (Запорiзька область) в 2004 роцi.
Зi слiв Гриценка, для з'ясування причин пожежi на мiсцi працюють слiдчi групи прокуратури, Служба безпеки України, вiйськовi служби правопорядку.
Як повiдомлялося, 6 травня близько 16:25 на складах боєприпасiв у Хмельницькiй областi почалася пожежа. Загоряння на складах викликало детонацiю боєприпасiв, дальнiсть розльоту осколкiв становила близько 150 метрiв.
На територiї складу розташований гуртожиток для вiйськовослужбовцiв, звiдти евакуйовано 300 осiб.

www.ПРАВДА.com.ua, 10.05.2005, 11:54