Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
05-May-2005
Травень 2005

Дежа вю

... мiського голови М.О.Полiщука продовжується. Вже вдруге за пiвтора року вiн використовує один i той же спосiб удару по опонентах, причому спосiб по-есдекiвськi пiдлий - анонiмнi листи.
Восени 2003 року такий лист був написаний проти голови мiської органiзацiї ветеранiв вiйни, працi та вiйськової служби В.Л.Пономарьова. Людина, що нiбито написала лист-звинувачення проти Пономарьова, насправдi померла ще у 1982 (!) роцi. Далi цей лист мiський голова направив до мiської ж прокуратури та вiддiлу з боротьби з органiзованою злочиннiстю. Тi ж розпочали активне розслiдування - ще раз зауважимо, розслiдування АНОНIМКИ.
Цього року мiський голова виступив в подiбному амплуа "на бiс". "Автор" цього разу, втiм, живий-здоровий. Зате вiн так i залишився невiдомим - побiжно його прiзвище нiбито згадується в листi-зверненнi аж до Ю.В.Тимошенко (тов. соцiал-об'єднаний демократ Полiщук таки зробив висновки з попередньої iсторiї), але сам лист знову не пiдписаний. Хоча це - вимога ст.8 Закону України "Про звернення громадян". А далi - знайома картина: мiський голова знову направляє листа, що був повернутий через облдержадмiнiстрацiю (як анонiмка) в мiжрайонну прокуратуру. Звiсно, "незалежна" прокуратура тут же стала на бiк мiськвиконкому, виконавши вказiвку тов.Полiщука. Помiчник прокурора I.М.Гучинська бере анонiмку до розгляду i направляє повiстку головi мiської органiзацiї Спiлки офiцерiв України В.Скоморосi, на якого, власне, анонiмка i написана. Дiльничний iнспектор Славутського райвiддiлу майор мiлiцiї Гуняєв 21 квiтня 2005 року телефонує В.Скоморосi i нагадує, що у разi невiдвiдання прокуратури туди можуть доставити примусово. Бiльш того - вимагав вiд В.Скоморохи з'явитися ще й у райвiддiл мiлiцiї i доповiсти, чи був вiн у прокуратурi.
Пiдсумок: останнiм часом на всiх рiвнях представники колишньої влади (а тепер тiпа "ОПАзицiї") смерднуть про нiбито утиски i несправедливе до них ставлення ("подумаєш, ми i вкрали якийсь всього мiльярд, а нас до тюрми"). А от в Славутi мiський голова, вiн же - голова осередку СДПУ(о), за пiдтримки прокуратури благополучно переслiдує тих, хто пiдтримував на виборах В.Ющенка. Мiж iншим, це вiдбувається не лише в Славутi.
Питання риторичне - може, варто зайнятися такою прокуратурою i таким мiським головою на предмет переатестацiї?
Щоб ця синьо-бiла команда таки зрозумiла: закон - це не брудна анонiмка, i не дишло, яке можна повертати як завгодно.


Неподарунок чорнобильцям

Минуло 19 рокiв з дня Чорнобильської аварiї. Водночас з 28 вересня 2000 року пiд 1 у черзi виконавчого комiтету Славутської мiської ради на отримання житла пребуває учасник лiквiдацiї наслiдкiв аварiї I категорiї В.Є.Калашнiков. При тому у 2001-2004 роцi у мiстi було побудовано i здано 338 квартир, з яких лiквiдаторам не видiлено жодної - в порушення п.10 ст.20 Закону України "Про статус i соцiальний захист громадян, якi постраждали внаслiдок Чорнобильської катастрофи". А ним передбачено, що особи, зазначенi в цьому пунктi, забезпечуються житлом протягом року з дня подачi заяви, для чого мiсцевi ради щорiчно видiляють 15% вiд збудованого житла (в тому числi пiдприємствами, установами та органiзацiями незалежно вiд форм власностi).
Отже, за 2001-2004 року в Славутi мали отримати житло 338*15/100=50 чорнобильцiв. Не отримав жоден. Питання до мiського голови - ХТО I В ЯКОМУ СТАТУСI ОТРИМАВ ПОЗАЧЕРГОВО 50 КВАРТИР? Друзi, куми, свати чи брати?
Оголосiть, будь ласка, увесь список - нам цiкаво...