Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
30-Mar-2005
Кiнець кварталу

Те саме...

25 березня 2005 року з повiдомлення по радiо ТРК "Контакт" (зауважимо - лише це джерело подало наступну iнформацiю) стало вiдомо, що Славутський район електромереж таки вирiшив боротися з заборгованiстю мiсьководканалу. Звiсно, робитиметься це не шляхом вiдключення неплатникiв, а масовим вiдключенням у найзручнiший для мiськводоканалу час - себто, з 8.00 до 10.00 i з 18.00 до 22.00. З ким погоджувався графiк - невiдомо; явно не з тими, хто зранку поспiшає на роботу i ввечерi приходить з неї втомлений. Знову-таки, графiк в засобах масової iнформацiї не надрукований. Мiсцева влада вкотре вчинила у звичному тхорячому стилi: напаскудити i зникнути. Зрештою, настали теплi часи, можна помитися i в рiчцi. А оскiльки конкретна особа, що прийняла рiшення, невiдома - претензiї можете висловлювати одне одному.
Крапка. Звiсно, є Закон, згiдно якому комунальнi послуги не можуть вiдпускатися населенню за цiною, що нижча вiд собiвартостi. Але питання до можновладцiв: панове, та собiвартiсть, яку ви заклали, вигiдна вам чи нам? Звичайно, що вам. Ви розмахуєте цiєю собiвартiстю, немов iндульгенцiєю вiд всiх ваших прорахункiв i нахабних наїздiв. Зрозумiло, що певна категорiя людей буде платити i за вдвiчi вищою цiною - в силу власної порядностi. Iнша ж категорiя, що не платила нiколи (i яку ви не зволили покарати), буде радiсно потирати руки i смiятися над чесними дурниками; ви прикупите новi меблi чи новий автомобiльчик для улюблених себе - i тим закiнчиться.
З цiєї ситуацiї видно - горбатого можновладця лише могила виправить. Все актуальнiшим стає питання створення альтернативних експлуатацiйних установ. Оскiльки оця монополiя зажерлась аж занадто - iнших слiв вони не заслуговують.


Пам'ять

25 березня громадсько-полiтичне об'єднання "Демократична Славутчина" та представники УРП "Собор" вшанували пам'ять В'ячеслава Чорновола. До меморiальної дошки на будинку культури, де В.Чорновiл виступав 17 жовтня 1991р. i 14 липня 1994р., були покладенi квiти. Вiдбувся мiтинг-реквiєм.


...I наша участь

135 заяв надiйшло до Мiнiстерства оборони вiд славутчан - вiйськових пенсiонерiв з приводу перерахунку пенсiй. I от 25 березня Верховна Рада проголосувала за пропозицiю Уряду - вперше за шiсть рокiв пенсiї збiльшено на 50%. Тепер на черзi виплата рiзницi у рiвнях пенсiй за 2003-2004 роки. Приємно вiдзначити, що в цiй перемозi є i наша, славутська частка роботи.