Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
29-Nov-2004
Славута - Київ

З 22 листопада, коли перша група славутчан вiдбула до Києва, минуло два тижнi. За цей час в столицi побувало кiлькохсот жителiв мiста та району. Серед них - студенти, робiтники, вчителi, пiдприємцi, пенсiонери. Їхали навiть родинами з трьох поколiнь. Села, що представляли Славутчину - Довжки, Берездiв, Ганнопiль, Досин, Соснiвка, Цвiтоха, Крупець тощо. Органiзацiя пройшла на пристойному рiвнi. Завдяки внескам жителiв областi та пiдприємцiв, а також допомозi киян, проблеми ночiвлi та харчування були вирiшенi. На мiсцях пiкетування славутчан (вулиця Лютеранська, адмiнiстрацiя Президента) були розташованi пункти iнформацiї (пересувний телеекран), харчування та обiгрiвання.
2 грудня, в останнiй день проведення акцiї протесту в м.Славута, працiвник ЗАТ "Будфарфор" Д.М.Кравчук вчинив напад на жiнку, яка роздавала агiтацiйний матерiал, i намагався затримати хлопчика, що був поруч неї. Як з'ясувалося, тов.Кравчук в таки спосiб виступив "проти залучення дiтей до агiтацiї". Проте не врахував, що дiї, якi заважають проведенню акцiї (гарантованої, мiж iншим, статтею 39 Конституцiї), можуть закiнчитися судом.
Зазначимо, що "народний месник" з "Будфарфору" з'явився саме пiсля критики на акцiї протесту керiвництва вказаного пiдприємства. Пiсля нападу тов.Кравчук подався не до кого iншого, як до мiського голови М.О.Полiщука, а вже пiсля цього з'явилася заява Кравчука... як постраждалого. Мiж iншим, факти вчинення провокацiй щодо учасникiв славутських акцiй протесту не поодинокi. Зараз вони розслiдуються.
Мiський же голова, отримавши iнформацiю про акцiю протесту, не сподобився забезпечити бодай охорону громадського порядку. Зате вiдносно провокацiй, як бачимо - на всi руки, на всi руки...