Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
21-Nov-2004
Час "Ч"

Як сказав у суботньому виступi Гарант - "Я вам обiцяв бруднi вибори, i я свого слова дотримався". Глобальнi питання - перевезення сотень тисяч вiдкрiпникiв, зекiв i провокаторiв залишимо на його совiстi, а от мiсцеву самодiяльнiсть все-таки пов'яжемо з мiсцевим же колоритом.
10 свiдкiв повiдомили, що в церквi Московського патрiархату благочинний П.Мельничук замiсть проповiдi читав "ющенкiвську листiвку" - нашвидкоруч зляпану в адмiнiстрацiї провокативну гидоту, в якiй залякуються простi виборцi, i агiтував за Януковича.
Державнi службовцi Славутчини перед другим туром голосування масово вербуються на села для "нагляду" за порядком голосування. Що саме дивне - в кожного є документик, в якому вiдразу пiсля голосування (чи не замiсть нього?) мають бути проставленi голоси за Ющенка та Януковича. Серед "добровольцiв" -
- Нiкiтчук О.М., перший заступник голови райдержадмiнiстрацiї (Варварiвка)
- Прилуцький В.Ф., заступник голови районної ради (Волиця)
- Смоляр В.В., заступник голови райдержадмiнiстрацiї (Дякiв)
- Харлаш В.Д., заступник голови райдержадмiнiстрацiї (Гориця)
- Комiса Л.I., заступник голови, керiвник апарату райдержадмiнiстрацiї (Малий Правутин)
- Остапчук I.М., голова районної ради (Манятин)
- Ляшок О.В., начальник управлiння ветеринарної медицини (Селичiв)
- Пiвоварчук Р.В., начальник управлiння Пенсiйного фонду у Славутi та районi (Великий Скнит)
- Єнiн В.В., головний санiтарний лiкар району (Хоросток)
- Суска Т.I., директор районної бiблiотечної системи (Малий Скнит)
- Нiкiтюк Л.А., директор мiськрайонного центру зайнятостi (Вачiв)
- Iващук В.Д., головний лiкар центральної районної лiкарнi (Понора)
- Сапожник В.В., директор Славутчького держлiсгоспу (Хонятiв)
- Конончук Л.В., начальник iнспекцiї Держтехнагляду (Гута)
Дивна рiч - оскiльки фiнансування цих осiб Законом не передбачене. Звiдкiля грошi - невiдомо, яка мета - невiдомо. Втiм, судячи з повiдомлень (станом на 14.00) сайтiв pravda.com ua i razom.org.ua про масовий бандитизм i фальсифiкацiю на виборчих дiльницях саме представниками влади, їхня роль, принаймнi, зрозумiла.
Приклад - у першому турi в с.Жукiв був присутнiй депутат обласної ради, директор об'єднання "Хмельницьклiс" В.М.Лiсовий. Разом з головним лiсничим Жукiвського лiсництва була створена така собi технологiчна лiнiя - депутат в примiщеннi, один з синiв у дворi, iнший - за межами - зустрiчають односельчан i проводять вiдповiдну роботу. Вони ж органiзували перед другим туром "продаж" дров на 60-80% дешевше вiд встановленої цiни. Плата - показати бюлетень з позначкою за рецидивiста.
Мiж тим, в штабi рецидивiста помiчено дiяльнiсть осiб, якi щось значили 15-20 рокiв тому - В.М.Мосiйчук, С.Я.Вельма, С.Ф.Ковальчук. Дивне перетiкання колишнiх комунiстiв в штаб теперiшнього донецького бандюка. Скажiмо, Мосiйчук змушував вчителiв писати заяви про участь в роботi комiсiй вiд пiдставних кандидатiв - Чорноволiв, Корчинських iже з ними, а також "працював" iз вiйськовими. Товариш Вельма ставив в бюлетенях вiдмiтки навпроти "Я" у селi Манятин, а тов.Ковальчук за допомогою працiвникiв районної бiблiотеки займався "встановленням кiлькостi осiб, якi не зможуть прийти до дiльницi".