Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
17-Nov-2004
Пост-виборче

Пiсля акцiї 7 листопада "За чеснi вибори" мiський голова М.О.Полiщук пояснив, що вiн не несе вiдповiдальностi за неточностi в списках виборцiв. Виннi законодавцi, МВС, податкова - всi-ж бо не подiлилися своїми даними. I хоча в Законi "Про вибори Президента України" в п.3 ст.31 та п.1 ст.32 йдеться сама про вiдповiдальнiсть мiського голови - але в Славутi Закон не писаний. Хоча в 2002р. таких проблем не було.
Мiж тим, Московський патрiархат також пiдтвердив, що Закон йому не писаний. Не зважаючи на те, що церква вiддiлена вiд держави, благочинний Славутського округу отець Петро (Мельничук) 14 листопада прямо в храмi заявив, що хто не буде голосувати за рецидивiста, в церкву може не приходити. Те саме зробив настоятель храму с.Понора. Корiфан (вочевидь, так тепер треба називати на блатному жаргонi сподвижникiв вуркагана "Я") Петро, втiм, не раз помiчений в розмiрковуваннях про неправильну будову хахляцького черепу та iншi веселi речi, що тягнуть на расизм. Тепер ще й на бандитизм. Нiчогенька церква.
В селах Славутського району також новини - вiдповiдальним працiвникам районної влади i головам сiльрад пропонують вiд 500 до 3000 доларiв США для забезпечення перемоги Януковича. Можна лише уявити, скiльки вже вкрадено донецькими бандюками i що вони планують зробити з Україною далi.