Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
04-Oct-2004
Початок жовтня 2004

Соцiально-демократичний закон

В радянськi часи були популярнi дитячi питаннячка на кшталт "що спiльного (вiдмiнного) мiж тим-то i тим-то" - наприклад, жiночою ногою та Останкiнською телевежею. Як правило, вiдповiдь звучала дуже нестандартно. Ось i в Славутi - що спiльного мiж Законом взагалi i законом по-славутськи (в Славутi жити - по славутськи самi розумiєте що). От взяти поета i кандидата наук В.Iващенка, що веде в телевiзорi програму "Запитуйте - вiдповiдаємо", яку фiнансує СДПУ(0) - такий собi правовий всевобуч, де все-все iдеально. Ризикнемо ж i ми задати правове питання меру-есдеку.
Отже: якщо в Славутi протягом 2001-2004 рокiв було побудовано чотири житлових будинки, а саме:
- 172-квартирний (вул.Лiсна, 15);
- 65-квартирний (вул.Фрунзе, 23);
- 30-квартирний (вул.Привокзальна, 56);
- 72-квартирний (вул.Комiнтерну, 43);
- усього: 339 квартир,
i якщо, згiдно до Закону України "Про статус i соцiальних захист громадян, що потерпiли внаслiдок Чорнобильської катастрофи" (п.10 ст.20), 15% квартир в будинках будь-якої форми власностi мають отримати чорнобильцiв - СКIЛЬКИ КВАРТИР МАЮТЬ ОТРИМАТИ ЛIКВIДАТОРИ-СЛАВУТЧАНИ?
Математична вiдповiдь - 339*15/100=50.85
Себто, 51 (п'ятдесят одна).
Соцiал-демократчна вiдповiдь вiд мiського голови М.Полiщука - 0 (нуль).
А нiчогенький в мера апетит...

***

Вiйськовi непроблеми...

1 жовтня у Славутi пройшла вiйськова рада Захiдного оперативного командування. Як з'ясувалося, про вiйськовi проблеми там не йшлося (мабуть, з причини їхньої дрiб'язковостi, на погляд того самого командування).
А мiж тим, лише протягом вересня до мiської органiзацiї Спiлки офiцерiв України звернулося 33 колишнiх вiйськовослужбовця з приводу невиплати їм компенсацiї за речове майно, коштiв за вiдрядження тощо. Цiкаво, що 17 з них звiльненi нещодавно, у 2004 роцi, пiд час так званого "скорочення". Їм обiцяли виплатити все до копiйки. От i результат.
Є ще проблема з казармами. Чотири з них вже практично зруйнованi. Це при тому, що до Славути має повертатися батальйон з Iраку (хiба що влада має намiр залишити його там назавжди), i що замiсть 97 Омбр заплановане розташування пiдроздiлу Мiнiстерства з надзвичайних ситуацiй - поруч ХАЕС, база та арсенал ракетно-артилерiйського озброєння, а також база збереження палива Держкомресурсу. Ходять чутки i про розмiщення в казармах бригади такелажного батальйону - для виведення 439 артбази. Словом, жити є кому - але вже нема де.
Хоча користь вiд наради була - уперше за останнi 20 рокiв побiлено примiщення мiського палацу культури (колишнього будинку офiцерiв). Це тому що мав приїхати старий-новий мiнiстр оборони.
Але, вочевидь, дуже вже дрiбнi проблемки у славутських вiйськовикiв - мiнiстр так i не знайшов часу...