Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
01-Oct-2004
Тервиборчком news

Територiальна виборча комiсiя 23 та 25 вересня працювала над затвердженням складу дiльничних виборчих комiсiй. Здавалося б - рядова робота, що цiкавого?
Але не в Славутi.
Насамперед - можна привiтати комiсiю з новим головою. Ним став Трофимчук Микола Михайлович. Член СДПУ(0), який представляє кандидата Нечипорука. Ось така єднiсть суперечностей. Його (себто, Миколу Михайловича), в аварiйному порядку виписали з Рiвненської областi i прописали у Славутi, за допомогою мiського голови, який теж представляє СДПУ(0). Таким чином виявилося, що В.Нечипорук є технiчним кандидатом вiд влади i грає за В.Януковича. За словами заступника голови ТВК Тетяни Лиситчук, "за Януковича" в комiсiї утворений блок у складi представникiв 13 кандидатiв (замiсть одного, що мало б бути за здоровою логiкою). Сама панi Тетяна представляє А.Чорновола, який теж входить до славетної тринадцятки. Отже, по 195-му виборчому округу 26 членiв комiсiї з 46 будуть безварiантно голосувати за те рiшення, яке надiйде з Києва.
На тому-ж таки засiданнi 23 вересня була розглянута заява щодо розмiщення у холi другого поверху центральної районної бiблiотеки портрета "Я." Портрет зняли - але напис "Янукович - наш президент" залишили. Якщо це рiшення працiвникiв бiблiотеки - то чому пiд портретом немає пiдписiв працiвникiв; якщо це рiшення виборчого штабу "Я." - то де тут вiдповiднiсть Закону, який не дозволяє вести агiтацiю в державних установах?
Хоча про що це ми - який закон...

***

Бiг-морди i навколо них

Двi спроби прописати цi витвори монументального табiрного мистецтва завершилися фiаско. Люди не сприйняли. Тодi замiсть фото колишнього зека з'явилися величезнi зображення Раїси Богатирьової - лiдера фракцiї "Регiони України" у парламентi. Їй також не поталанило - наступного ж дня обiрвана Р.Богатирьова з написом "Слуги Кучми" мокла пiд дощем бiля пивзаводу. За справу взялася влада. Бiля кожного бiгморда встановлений черговий пост ППС. Враховуючи кiлькiсть цих витворiв (чи потвор), можна порахувати - особовий склад мiлiцiї займається виключно охороною реклами кандидата "Я." Це сталося пiсля того, як начальник мiлiцiї отримав сувору догану в обласному УМВСУ. А 21 вересня 2004 року в газетi "Трудiвник Полiсся" заступник начальника МВВС, майор мiлiцiї М.Кiман - колишнiй слiдчий, що переквалiфiкувався у ревносного охоронця бiг-мордiв, головним завданням з громадської безпеки назвав якраз охорону реклами "Я." Отже, не лише словом, а й дiлом мiлiцiя допомагає грабiжникам, бандитам i ґвалтiвникам - вони можуть працювати безкарно, оскiльки правоохоронцi, немов песики на ланцюгу (вибачаюсь за цинiчне порiвняння - вони ж в тому не виннi) прив'язанi до пивзаводу, будинку культури тощо - словом, до тих мiсць, де на людей дивиться колишнiй зек.
I ще про бiг-морди. Той, що стоїть бiля спорткомплексу, оплачений пiдприємством теплових мереж. Мало того, що це не є обов'язком пiдприємства - питання ще й в iншому: що, в Славутi вже вирiшенi всi комунальнi проблеми? Вiдремонтованi теплотраси i котельнi, закуплене паливо?
Звiсно, нi.
А вже холодно.
ТОМУ ЩО осiнь, а бiг-морда не грiє...