Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
09-Sep-2004
ЮЩЕНКО

Два днi в Славутi очiкувався приїзд народного кандидата в Президенти. 1 вересня в центрi мiста - перед будинком рад - славутчани побачили фiльм про Вiктора Ющенка. Цiкавiсть вiдчувалася в настрої людей - про приїзд увечерi того ж дня знали в усiх куточках мiста.
У п'ятницю на тому ж майданi зiбралося декiлька тисяч людей. Цiкаво було спостерiгати, як люди розташувалися на площi - особливо за тими, хто намагався iмiтувати "я тут випадково" i тому вiдiйшов подалi - директорами пiдприємств, установ та органiзацiй, чиновниками мiської та районної влади. Вони тримали дистанцiю, достатню (з їх точки зору) для того, аби їх не запiдозрили у чомусь такому. А тi, що стояли найближче до трибуни, в цей час пригощалися короваєм, котрим з ними подiлився Вiктор Андрiйович.
Щiльнiсть людей, якi хотiли поспiлкуватися з Ющенком, взяти у нього автограф, потиснути йому руку, була величезною - мiтинг тягнувся бiльше вiд запланованого часу. Так, без примусу, за власним бажанням, люди зустрiчали колись В'ячеслава Чорновола.
Що ж - прихильники "рейтингового" кандидата вiд влади побачили, що є що i хто є хто. Був у них колись такий виборчий блок - "За ЄДУ".
Нинi давно забутий...