Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
10-Dec-2002
Ювілей "Перлинки"

Наприкінці листопада у міському палаці культури відбувся концерт дитячого фолькльорного гурту "Перлинка", якому виповнилося п'ять років. Подія була непересічною і засвідчила, що українська культура має наслідувачів. Адже в сучасній Україні стало традицією, що можливості для самовтілення мають усі етнічні групи, а культура самих українців відходить на другий план. В Славуті, гурт "Перлинка" заповнив саме цей пробіл, піднесши пісні та народні обряди широкому колу глядачів. До того ж цей дитячий колектив єдиний у місті та районі, який має аж три вікові групи.
Зал міського палацу культури того дня зібрав бажаючих почути саме народну пісню різного віку, бо сучасна вже занадто набридливо звучить з усіх усюд. До речі, дисонансом на святі фолькльористики, стали виступи колективів сучасного танцю. Ні, безперечно цей жанр має право на життя і діти відпрацювали номери гідно, однак "Самоволочка" ("Любэ") та "Чарлі" (Л.Вайкуле), які використовувались у цих номерах, не вписувались у загальний тон інших учасників.
Ювіляри відпрацювали на сцені більше всіх і дійсно підтвердили, що не дарма вони є дипломантами фестивалів і конкурсів всеукраїнського рівня.