Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
23-Aug-2004
Порожн"Я"ку закон не писаний?

Минулого тижня територiальна виборча комiсiя по 195 виборчому округу прийняла рiшення про перенесення громадської приймальнi В.Януковича з мiського палацу культури. Пiдстава - стаття 11 Закону України "Про вибори Президента України", згiдно якої порушено п.4 "рiвнiсть всiх кандидатiв на пост Президента" та п.7 про "неупередженiсть органiв виконавчої влади, пiдприємств, установ, органiзацiй, їх керiвникiв, iнших посадових i службових осiб до кандидатiв на пост Президента України." Обидва штаби Януковича - - мiський та районний - розташованi у примiщеннях комунальних форм власностi. Про районний мова ще буде продовжена; щодо мiського - вiн знаходиться у примiщеннi районної бiблiотеки, причому портрет Януковича виставлений у фойє (а зовсiм не в тiй кiмнатi, яку нiбито орендує штаб), агiтацiйнi ж матерiали взагалi знаходяться у кабiнетi завiдуючого вiддiлом культури райдержадмiнiстрацiї.
Сьогоднi, 23 серпня, бiг-борд бiля мiського будинку культури несподiвано прикрасився бiг-мордою вiдомої двiчi несудимої особи. Ще раз: БУЛО РIШЕННЯ комiсiї про перенесення штабу Януковича. За декiлька днiв у вiдповiдь на це рiшення на комунальнiй територiї, яка вже не має вiдношення до штабу, зате має вiдношення до виборчої комiсiї, виставлений бiг-морд. Один.
Тiпа, "плєвалi ми на вашi рєшєнiя".
...Нещодавно вiдомий юриста завзятий, С.Гавриш, колишнiй координатор покiйної бiльшостi, заявив в iнтерв'ю "Громадському радiо" - мовляв, це все дрiбницi, i тiпа опозицiя скаржиться на подiбнi речi вiд безсилля i усьо такоє. Вiдносно безсилля - опозицiя знає реальний провальний рейтинг кандидата "Я", як i реакцiю населення на такi бiг-борди - сама м'яка "тюрма по ньому плаче". Опозицiя також усвiдомлює, що все це квiточки - КАМАЗ на херсонськiй дорозi, яким ви намагалися вбити В.Ющенка, свiдчить не лише про вашу ПIДЛIСТЬ, але й про ВАШЕ безсилля - чесно ви перемогти не зможете, бо iмпотентнi як щодо iдей, так i щодо довiри людей. А щодо "дрiбниць" - просто, панове, ми хочемо навчити вас такому поняттю, як Закон. Щось на зразок базових правил, в котрих ви абсолютно не орiєнтуєтесь - скажiмо, не вiдригувати за столом, змивати пiсля себе власне лайно тощо.
Або хоча би навчити вашого протеже правильно писати власну посаду.