Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
23-Aug-2004
Двiйка. Чергова...

Так можна охарактеризувати поведiнку представникiв Мiноборони, приїхавши 18 серпня 2004 року на поховання капiтана Ю.Iванова, котрий загинув в Iраку. Цього разу приїхали генерали: Куцин (командувач Захiдним ОК), Воробйов (командувач 13 армiйським корпусом), а також представник безпосередньо Мiнiстерства оборони. Не зважаючи на таку чисельну делегацiю, нiхто з її складу не привiз документи на перерахування коштiв родинi загиблого - а це 105.000$ сказав пiзнiше генерал-майор Воробйов - документи ще готуються. Нагадаємо, що у 2003 роцi родина вiйськовослужбовця з Старокостянтинiвського району, що також загинув в Iрацi, чекали грошей 7 мiсяцiв. Вiдчутнi i кошти, якими можна виплатити компенсацiю.
I ще про таке. Останнiм часом стало модним збирати грошi у вiйськових частинах з будь-якого приводу. Чи влучить ракета у житловий будинок у Броварах, чи зiб'є лiтак над Чорним морем, чи загине вiйськовослужбовець в Iраку - грошi збирають з особового складу. В даному випадку навiть вiнок до гробу з тiлом капiтана Ю.Iванова куплявся нiбито вiд Мiноборони за грошi вiйськовослужбовцiв 97 ОМБр, в якiй служив загиблий.
Ось про такi неподобства i сказав в iнтерв'ю телеканалу ICTV член СОУ майор I.Пиголь. 18 серпня фрагмент iнтерв'ю двiчi показували по телебаченню. Вже 19 серпня командир бригади полковник С.Первак та заступник з виховної роботи пiдполковник Ю.Бондарчук почали тиск на майора I.Пиголя. За свiй виступ вiн був пiдданий критицi у присутностi всього складу 97 ОМБр, хоча це заборонено статутом. Власне, це не перше порушення керiвництвом бригади ст.34 Конституцiї. Головне ж полягає в тому, що пiсля розформування бригади командир отримає посаду Чернiвецького обласного вiйськового комiсара, заступник - посаду в управлiннi 13 армiйського корпусу. Цiннi кадри - дiйсно, грiх вiдправляти таких у запас...