Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
17-Aug-2004
I це все знову про нього

Чого може бракувати мiському головi?
А таки дiйсно - чого? Вже заялозана тема АЗС по вул.Князiв Сангшкiв та Примiськiй знову сплила на поверхню. Оскiльки замiсть однiєї АЗС ударно будується двi, можна було б, звiсно, поцiкавитися, чиї ж це особистi статки збiльшилися удвоє. Це питання залишимо на потiм; а поки що поцiкавимося у мiської влади - чи пробував хтось з них пройтися вздовж муру ВАТ "АТП 16845" - там, де будує АЗС ТОВ "Рiф"? Правильно, не пробував - вони не ходять, а їздять. А то б знали, що там була колись пiшохiдна дорiжка, по вулицi Князiв Сангушкiв до перетину з шосе Шепетiвка-Нетiшин, 60 метрiв, а також по вулицi Примiськiй (100 метрiв). Отже, замiть визначеної Правилами дорожнього руху зони пересування пiшоходiв є два гарних заїзди для автомобiлiв. А також купи землi. Як результат, пiшоходи мають гарну змогу (власне, обов'язок) обходити АЗС або по вулицi Князiв Сангушкiв, або, що бiльш екстремально, прямо по шосе. А оскiльки вiдрiзок вулицi бiля будинкiв N103, 105, 107 залишився неосвiтленим, то у вечiрнiй i нiчний час пересування цiєю територiєю нагадує лотерею, де всi шанси на виграш залишенi автомобiлям, якi там їздять пiд 100 кiлометрiв на годину. I це не жарти - спробуйте пройти майже 200 метрiв по темному неосвiтленому узбiччю, коли зовсiм поруч пролiтають авто. Вiдчуття невеселе.
От цiкаво - якби там жив мiський голова, чи побудував би вiн АЗС бiля свого помешкання? Вiдповiдь риторична - хiба що викупив би 160 метрiв тротуару i брав би за прохiд по ньому грошi. Тим бiльше - живе в центрi, якраз навпроти будинку побуту, що зводиться не перший десяток рокiв.
Принагiдно вiдзначимо - нiщо людське не чуже i товаришу головi. Нещодавно трава та смiття бiля його будинку були прибранi силами працiвникiв комбiнату комунальних пiдприємств. Це просто такий розподiл працi в Славутi: одним - грошi та чистоту, iншим - АЗС пiд вiкна i темряву на вулицях.
I ще про голову. Декiлька рокiв тому вiн вiддав у оренду став на р.Утка, причому проявив при цьому чудеса наполегливостi. Пiд тиском депутатської групи "Справедливiсть" та громадсько-полiтичного об'єднання "Демократична Славутчина" обласна прокуратура опротестувала рiшення сесiї мiськради про надання в оренду частини р.Утка. Чим лише пiдтвердила: в Славутi закон не писаний, оскiльки на протест нiхто не звернув уваги.