Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
06-Aug-2004
Порожняк

Як вже повiдомлялося на сайтi, нещодавно радник прем'єр-мiнiстра М.Рябець у "5 каналi" сказав, що йому невiдомо про факти використання адмiнресурсу в Українi на користь Януковича. Часткова чи повна втрата пам'ятi у чиновникiв - їхня загальна хвороба (надто ж у потрiбний момент), а в доповнення матерiалу повiдомляємо:
на 14 виборчих дiльницях в Славутi створено групу для агiтацiї за Януковича ВИКЛЮЧНО з державних службовцiв.
Оголошуємо список:
Керiвник - В.М.Мосiйчук (заступник керiвника штабу в базовому мiстi), колишнiй держслужбовець.
З 14 iнших:
- 3 заступники мiського голови - М.Ф.Паламарчук, Т.С.Матвiйчук, Л.Т.Хавхун
- секретар мiської ради Б.М.Семенюк
- 2 начальники управлiнь - М.А.Павлюк та Л.Т.Баландюк
- 8 завiдувачiв вiддiлiв мiськвиконкому
Нi, знаємо-знаємо: є така стаття 11 Закону України "Про вибори президента України", а в нiй п.2.7. - "Виборчий процес здiйснюється... при неупередженостi органiв виконавчої влади, органiв мiсцевого самоврядування, пiдприємств, закладiв, установ i органiзацiй, ЇХ КЕРIВНИКIВ, IНШИХ ПОСАДОВИХ I СЛУЖБОВИХ ОСIБ (видiлено ред.) до кандидатiв на пост Президента України, партiй (блокiв)".
Ну, це коли б обирали Президента. А оскiльки адмiнресурс обирає пахана, то й Закон йому смiшний.
Створенi (згiдно отриманої iнструкцiї) i мобiльнi групи для "зачистки" мiста вiд агiтацiйних матерiалiв опозицiйних кандидатiв, а також провокацiї i зриву заходiв опонентiв.
Кожному працiвниковi мiського управлiння соцiального захисту доведена норма - зiбрати 20 пiдписiв за пахана. Встановлена i такса - 20 гривень за пiдпис. Користуючись нагодою, вiтання керiвниковi цiєї акцiї М.А.Павлюку.
До речi, про пiдписи. Нарештi визначилася "цiна" "масової" "пiдтримки" Януковича. 20 гривень за пiдпис. Якщо повiрити керiвнику штабу з красномовною назвою "Я." (звернiть увагу на крапку пiсля лiтери - себто, "Я.", i бiльше нiкого) С.Тiгiпку, таких пiдписiв зiбрано 5.000.000. Шляхом елементарного помноження отримуємо цiну в 100 мiльйонiв гривень. Це лише за пiдписи. Це при тiм, що сам Янукович обiцяв "вписатися" в 10 мiльйонiв "тiпа за все - аренду, агитацию". Гонiт порожняк, гонiт. Звiсно, коли державний бюджет розглядати як общак на зонi, то можна дозволити собi прикупити пiдписи (чи хоча б хрестики) всiх африканських та iндiанських племен. В натурє.
А 29 липня з областi в район прибув десант з двох заступникiв голови обладмiнiстрацiї I.В.Гладуняка та - сюрприз, сюрприз! - А.Г.Роздобудька. Плюс близько 100 держслужбовцiв, завдання яких - агiтувати за Януковича.
Невiдомо, якi аргументи ця публiка має наводити в напiвмертвих селах i напiвзруйнованих мiстах. Просто з усiєю очевиднiстю раптом проiлюстрована фраза ще з мiтингiв 1989 року - "Якщо свиню вiдтаскувати за ноги вiд корита, вона верещить".
От питання лише в тому, що буде, якщо урветься терпець у людей, котрi змушенi наповнювати це бездонне корито?