Google
Мiсто Старокостянтинiв
1165

каталог сайтів

УПЦ Київського ПатрiархатуЗагальні
Загальні
27-Jul-2004
Про чеснiсть, прозорiсть...

Саме про це говорять представники влади. При цьому якось паралельно iснують застереження європейських та свiтових структур, що вимагають елементарного, власне, дотримання Закону, i тут же Мукачеве з програмою "Проте" - так, нiби Україна роздiлена на два свiти.
Однак, ближче до Славути. Цього року на газету "Без цензури" блоку "Наша Україна" пiдписалося майже 1500 жителiв мiста та району. Але, наприклад, в Манятинi серед 37 пiдписантiв газета доставляється лише 5. Цi п'ятеро - голова мiсцевого сiльгосппiдприємства та його оточення. А ще 32 посполитих? "А їм зачєм?" - вирiшили мiсцевi князьки. Подiбна ж ситуацiя i в iнших селах району.
Ще одна тема - збiр пiдписiв за двiчi несудимого Януковича. Так, в селi Досин колишня спiвробiтниця органiв соцiального захисту не за власною волею почала збирати пiдписи за прем'єра. Причому без вказання на бланку, за кого i хто збирає цi пiдписи. Те ж i по iнших селах. Тут взагалi з'ясувалися пiдлi моменти. По вiддiлах адмiнiстрацiй розiсланi вказiвки, який вiддiл i скiльки має зiбрати пiдписiв. I хоча це прямо суперечить положенню про недопустимiсть збору пiдписiв державними службовцями, машина розкручена повним ходом. В обласному управлiннi санепiдемслужби працiвникам взагалi запропонували вибiр - або ти збираєш пiдписи, або звiльнення з роботи. Господарник же Г.Кiрпа наказав збирати пiдписи серед курсантiв обласних навчально-курсових комбiнатiв (тут вийшов маразм - в списки потрапляють особи, яким не виповнилося 18 рокiв). У Полонному пiдписи збирають дiльничнi iнспектори - добра нагода познайомитися з людьми, та й хто вiдмовить людинi у формi? Те ж - в Славутському мiському управлiннi соцiального захисту.
Але це теж не все. Так, по вiддiлах адмiнiстрацiй збираються данi про належнiсть працiвникiв до партiй, котрi не пiдтримують рецидивiста. Причому - з пiдписами працiвникiв. Iнакше, знову-таки, звiльнення. Навiщо цi пiдписи там, нагорi - питання риторичне. Вiдповiдь може бути будь-якою - вiд простого звiльнення i до того аж випадку, коли "бригаднi" бандюки забиватимуть неугодного у власному пiд'їздi.
...21 липня цього року до члена Народного Руху України О.Мазуркевича у магазинi "Прогрес" пiзно увечерi пiдiйшов невiдомий i запропонував пiдписатися "за Януковича". При цьому не було вказано, знову-таки, хто i за кого, власне, збирає пiдписи. Пiсля вiдмови О.Мазуркевича пiдписатися невiдомий пообiцяв дочекатися його бiля магазину i поговорити "по-iншому". О.Мазуркевич змушений був викликати мiлiцiю. Вiддамо належне працiвникам - оперативний наряд приїхав дуже швидко. Того, хто погрожував, також розшукали дуже швидко. I тут з'ясувалося, що правоохоронцi безсилi - оскiльки закон передбачає затримання лише у випадку вчинення неправомiрних дiй. А оскiльки невiдомий свою погрозу реалiзувати не встиг - просто собi чекав i нiбито прогулювався пiд магазином - то i затримувати його нема за що... Ситуацiя, власне, нiяк не прояснилася, О.Мазуркевич змушений був написати заяву до Славутського мiського вiддiлу внутрiшнiх справ. Всi вiдповiднi документи - знову вiддамо належне працiвникам - були прийнятi i оформленi. Побачимо, що буде далi.
...Але нема сумнiву - той товариш знову ходить по мiсту i з манiакальною наполегливiстю збирає пiдписи "за Януковича".
Що ж - який кандидат, такi i методи.
Нещодавно радник Януковича, колишнiй голова ЦВК М.Рябець на "5 каналi" заявив, що йому невiдомi факти використання адмiнресурсу в Українi. Щодо пiдписiв вже сказано - а тепер щодо славутського штабу двiчi несудимого. Керiвник по роботi в мiстi В.М.Мосiйчук - держслужбовець на пенсiї. Решта 13 - як на пiдбiр, держслужбовцi дiючi. Серед них - три заступника мiського голови, секретар мiської ради, два начальника управлiнь, завiдуючi вiддiлами мiськвиконкому. I хоча це прямо суперечить п.2.7 ст.11 Закону України "Про вибори Президента України" про неупередженiсть органiв виконавчої влади, мiсцевого самоврядування, пiдприємств, закладiв, установ та органiзацiй до кандидатiв на пост Президента України. Але славутським ( i не лише їм) Закон не писаний. А Рябцю це все невiдомо. Позакладало, бiднятковi.
Мiж iншим, про методи роботи. Штаб уже отримав iнструкцiї про створення мобiльних груп (так i хочеться сказати - угруповань чи зондеркоманд). В документовi, зокрема, йдеться про завдання таких угруповань - "зачистка" агiтамтерiалiв опонентiв, зрив їхнiх заходiв, провокацiї тощо.
Цитата:

"У таборi було яснiше: урка є урка, хоч ти його начальником постав - вiн робитиме те, що робив. А тут вiн сiдає в "Мерседес", у другий садовить охорону, а завтра тягне тебе до суду за те, що ти назвав його уркою. Гарант його пiдтримує: та вiн же свiй, комунiстом був!
Влада не соромиться. Вона може вкрасти з держбюджету 8 мiльярдiв, а коли пiймають за руку, "подарувати" їх народовi.
Вона може вкрасти у вас нацiональну символiку, а вам навiшати фашистську i пiдкинути антисемiтизм: органiзувати в центрi Києва "марш есесiвцiв", якi про людське око й телекамери буцiмто пiдтримують Вiктора Ющенка.
Злодiйська влада вдається до силових методiв супроти народних депутатiв, краде з виборчої дiльницi бюлетенi, а потiм твердить, що то зробив бомж.
I нинi починаєш думати, що в концтаборах була принаймнi вiдвертiсть. Антисемiтизму i українофобiї табiрне начальство не приховувало, "буржуазний Захiд" лаяло вiдкрито й пiдтримки в нього не просило. А сьогоднi вся президентська "малина" домагається вiд Заходу пiдтримки свого представника, висунутого донецьким кланом. Того, хто двiчi в життi збрехав судовi."
Так сказали колишнi полiтв'язнi Генрiх Алтунян (Харкiв), Йосип Зiсельс (Київ), Микола Горбаль (Київ), Михайло Горинь (Київ), Сергiй Ковальов (Москва), Василь Овсiєнко (Київ), Євген Сверстюк (Київ), Михайло Хейфец (Єрусалим).

Тому давайте вiдкинемо умовностi. I назвемо речi власними iменами. Отих секретарiв карликових пiдпрезидентських партiйок, голiв адмiнiстрацiй, продажних редакторiв районних продажних багатотиражок, отого першого президента - всю оту драну "елiту" (такою-ж бо вони себе вважають) - вони захотiли використати шанс вiдкинути умовностi i вiдкрито стати тими, ким є насправдi давно.
ХАМовими дiтьми.
"Я на вила тую силу, бо то сила пiдла. То не сила - то є падло із-пiд того бидла" - цих слiв з пiснi групи "Кому вниз" не викинеш.